AMEG 2020 3. Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri
  
  İzmir / Özdere
  13-15.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Özdere
TARİH   13-15.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Paloma Pasha Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   NL M.I.C.E.
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.aydinendokringunleri2020.com/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın Meslektaşlarımız,

Endokrinolojik hastalıkların medikal ve cerrahi tedavisindeki yeniliklerin konuşulup deneyimlerin paylaşıldığı, Türkiye’nin birçok farklı üniversitesinden ve farklı kliniklerinden farklı disiplinlerin bir araya gelerek konusunda deneyimli ve yetkin konuşmacıların konuşmalarıyla, aktif tartışmalarıyla gerçekleşen, 300'e yakın katılımcının katıldığı, 50 sözlü bildirinin sunulduğu 'Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri' nin bu sene ücüncüsünü düzenliyoruz.

Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları BD ve Genel Cerrahi AD olarak bu amaç çerçevesinde 13-15 Mart 2020 tarihlerinde Özdere Paloma Pasha Resort Otel'de gerçekleştirmeyi planladığımız '3. Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri' ne, Endokrinoloji alanındaki yenilikleri güncellemek ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak üzere sizleri toplantımıza davet ediyoruz.

Geçtiğimiz sene düzenlenen Temel Biyoistatistik Kursu, katılımcılar tarafından yoğun ilgi görmüştür. Gelen talepler üzerine bu sene, kursun 2. sinin yapılması planlanmıştır.

Endokrinoloji alanındaki hastalıkları farklı yönleriyle ele alınacağı, bilimsel açıdan doyurucu olacağını düşündüğümüz multidisipliner toplantımız, sizlerin katılımı ve sözlü- poster bildirileriyle güçlenecektir.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Saygılarımızla,


Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Engin GÜNEY


Sempozyum Sekreterleri
Doç. Dr. Mustafa ÜNÜBOL
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Gökhan ÜNSAL

Geri