4. Tıbbi Retina Günleri
  
  İstanbul
  6-8.ARALIK,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   6-8.ARALIK.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Oftalmoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Bosphorus Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Topkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://todnet.org/retinagunleri2019/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Oftalmoloji Derneği Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimlerinin ortaklaşa düzenlediği 4.Tıbbi Retina Günleri Toplantısı 6 - 8 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Hilton Bosphorus Otel’de yapılacaktır.

2 gün sürecek olan bu toplantıda, panel, konferans ve olgu sunumlarıyla retina ve koroid hastalıklarındaki en güncel tanı ve tedavi yöntemleri, ülkemizin konularında yetkin uzmanlarınca tartışılacaktır.

4. Retina Günleri toplantı programının oluşturulmasında emeği geçen Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimleri Yürütme Kurulu Üyelerine, programa destek sağlayan ve katkı sunan bu üç birimin aktif üyelerine ve davetimizi kabul ederek toplantı içeriğine bilimsel zenginlik katan bütün meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ayrıca toplantımıza sponsorlukları ile katkı sağlayan ve ilaç, cihaz ve ürünlerini sergileyecek olan bütün endüstri temsilcilerine de şükranlarımızı sunuyoruz.

İlgi çekici ve yararlı olacağına yürekten inandığımız 4.Tıbbi Retina Günleri Toplantısına, TOD Tıbbi Retina, Uvea-Behçet ve Oküler Onkoloji Birimleri Yürütme Kurulları adına tüm meslektaşlarımızı davet ediyor ve 6 - 8 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Hilton Bosphorus Otel’de birlikte olmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,


Prof. Dr. Figen Şermet
Tıbbi Retina Birimi Adına

Prof. Dr. Yılmaz Özyazgan
Uvea-Behçet Birimi Adına

Prof. Dr. Samuray Tuncer
Oküler Onkoloji Birimi Adına

Geri