12. Uludağ KBB Günleri
  
  Bursa / Uludağ
  12-15.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   12-15.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Bursa KBB-BBC Hekimleri Derneği
-Uludağ Üniv. Tıp Fakültesi KBB AD.

ETKİNLİK MERKEZİ   Ağaoğlu Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Burkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.uludag2020kbb.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarımız,

İlkini 1998 yılında olmak üzere her iki yılda bir düzenlediğimiz Uludağ KBB Günleri’ne sizlerin yoğun ilgisi ilk toplantıdan bugüne kadar devam etti. 12. Uludağ KBB Günleri’ne siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Her sene farklı bir temanın ele alındığı toplantımızda bu yıl kulak burun boğaz ve baş boyun cerrahisi alanındaki gelişmeleri ve değişimleri farklı bir bakış açısıyla ele alacağız: “Otolaringolojide Düalizm”

Düalizm başta felsefe bilimi olmak üzere farklı öğretilerde kullanılan bir tanımlama ve anlatım yöntemi. Bu yöntem iki temel unsuru ifade eder; bunlar bazen zıt, bazen de zıt olmamakla birlikte birbiriyle yarışan unsurlardır. Biz de bu felsefeden hareket ederek panellerimizi, konferanslarımızı ve eğitsel kurslarımızı bazen birbirine zıt, bazen de zıt olmasa da birbiriyle yarışan içeriklerle hazırladık. Bu bakış açısıyla hazırlanan içeriğin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Toplantılardan arta kalan zamanlarda, yeni tesislerle daha da güzelleşen Uludağ’da kış sporları, karda yürüyüş ve diğer aktiviteler burada geçirdiğiniz zamanda alacağınız keyfi arttıracaktır.

Sizleri 12-15 Mart 2020 tarihlerinde aramızda görmeyi diliyoruz.

Sevgi ve selamlarımızla,

Geri