1. Uluslararası KKTC Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi
  
  Girne / K.K.T.C.
  3-6.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Girne / K.K.T.C.
TARİH   3-6.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Girne Üniversitesi Hastanesi
-Yakın Doğu Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Acapulco Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Figür Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.kktcobstetrikjinekoloji.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarım,

Sizleri KKTC'nin yerel üniversite ve hekimleri tarafından ilk olarak düzenlenecek olan 1. Uluslararası KKTC Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi'ne davet etmekten büyük bir onur duyuyorum. Adamızda tıp fakültesi ve hastanesii bulunan iki üniversitenin, Girne Üniversitesi ile Yakın Doğu Üniversitesi'nin işbirliğiyle ve Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği'nin katkılarıyla düzenlenecek olan bu kongreye hepinizin katılımlarını bekliyoruz.

Kıbrıs'da ve Türkiye'de bulunan bütün kadın doğum derneklerimizden, üniversite ve eğitim hastanelerimizden, ayrım yapılmaksızın, konusunun uzmanı konuşmacıların yanısıra dünyanın pekçok ülkesinden eksperlerin davetli konuşmacı olarak yer alacağı kongremiz, Kuzey Kıbrıs'ımızın en canlı ve en güzel köşelerinden biri olan Girne'de yapılacak.

Yeşil adamızın en güzel döneminde, eylül ayı başında, üst düzey bir bilimsel içeriğin yanısıra, doyurucu bir sosyal program da sizleri bekliyor. Hem bilimsel gelişim, hem de yeni bir akademik yıla başlangıç öncesinde "reşarj olmak" için hepinizi kongremizde aramızda görmek istiyoruz,

Sevgi ve dostlukla...


Dr. Müfit C. YENEN
Kongre Başkanı

Geri