Geleneksel İç Hastalıkları Günleri - İnteraktif Güncelleştirme 2020
  
  Sakarya / Sapanca
  12-15.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Sakarya / Sapanca
TARİH   12-15.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -İÜ İstanbul Tıp Fakültesi
İç Hastalıkları Anabilim Dalı
-İç Hastalıkları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   NG Sapanca Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ichastaliklarigunleri.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

İç Hastalıkları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından uzun yıllardır düzenlenmekte olan “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri - İnteraktif Güncelleştirme” toplantısı, 2020 yılında 12 -15 Mart tarihleri arasında NG Sapanca Otel’de yapılacaktır. Son üç yıldır kongre programına dahil edilen kurslara bu yıl da devam edilecek ve 2020 yılındaki toplantımız “Tedavi Kursu” ile başlayacaktır.

Toplantılarımıza daha önce de katılmış meslektaşlarımızın çok iyi bildiği üzere, “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri - İnteraktif Güncelleştirme” toplantıları, bilgilerini tazelemek isteyen asistan ya da uzman hekimler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Yaklaşık dört güne yayılan toplantılar, ağırlıklı olarak “İnteraktif Oturum” ve “Uzmanına Danış” formatındadır. Alanlarında derin bilgi ve deneyim sahibi hocalarımız, bu toplantılarda gerek günlük iç hastalıkları pratiği, gerekse son bilimsel gelişmelere ilişkin birikimlerini katılımcılarla paylaşmaktadırlar. Bunların yanı sıra katılımcı meslektaşlarımıza sözlü bildiri olanağı da sunulmaktadır.

Sizlerle 12 - 15 Mart 2020 tarihlerinde NG Sapanca Otel’de bir kez daha buluşmayı ve birlikte 14 Mart Tıp Bayramımızı kutlamayı arzu ediyoruz.


Prof. Dr. Kerim Güler


Prof. Dr. Şükrü Palanduz

Geri