Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi 2020
 
 
  With International Participation National Lung Health Congress
  Antalya / Belek
  11-15.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   11-15.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   OCT Mice
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.uask2020.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Haydi, hep birlikte... UASK 2020 Kongresine…
SİZİN SESİNİZ, SİZİN KONGRENİZ…


Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği'nin Uluslararası katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi 11-15 Mart 2020 tarihleri arasında Antalya Belek Sueno Deluxe Kongre merkezinde yapılacaktır.

Yine çok beğeneceğiniz bir kongreyi hep birlikte yapacağımızı düşünüyoruz. Şimdiden ajandanıza “11-15 Mart 2020 tarihlerinde UASK 2020'deyim” notunuzu düşünüz. Hastane yönetiminize, sponsorunuza şimdiden talebinizi iletiniz. Kongremizde sunacağınız bildirinin, posterin ve yapacağınız sunumun hazırlığına hemen başlayınız.

Sadece bilimsel programla ilgili talep ve tercihlerinizi değil, aynı zamanda organizasyonla ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi de bekliyoruz. Akademisyenlerimizi, uzmanlarımızı, asistanlarımızı, endüstri temsilcilerimizi, refakatçilerimizi, velhasıl tüm paydaşlarımızı tekrar mutfağa, tezgaha bekliyoruz.

Kongre konularımızı belirlerken yine sahada çalışan uzmanlarımızın, asistanlarımızın poliklinikte, klinikte hastalarını yönetirken ihtiyaç duyduklarını esas alacağız. Tanı, tedavi ve izlemdeki yenilikleri tartışacağız. Sadece bilgi aktarımı değil, tecrübe, beceri ve birikimleri de paylaşacağız. Farklı isimleri, farklı bakış açılarını izleyebileceksiniz.. Yine çok samimi, sıcak, dostça, kendinizi misafir değil, ev sahibi hissettiğiniz bir kongre olacak.

Kongremizde Akciğer Sağlığı ile ilgili tüm konuları farklı oturum formatlarında sunacağız. Son yıllarda yapılan çalışmalardan, son yayınlanan rehberlere, simülasyon merkezlerinden olgu konseylerine ve uzmanından pratik eğitimlere çeşitli oturumları hazırlayacağız. Kongre öncesi kurslarıda pratik eğitimlerle zenginleştireceğiz..

Akademik teşvik ve Doçentlik başvurularına uygun olarak kongremiz uluslararası kongre olarak planlanmış olup, kongremizde sunulacak sözlü bildiriler ile bilimsel toplantılarda konuşmaların tam metinleri gönderilirse kongre sonrasında tam metin online bildiri kitabı olarak yayınlanacaktır.

11-15 Mart 2020 tarihlerinde; UASK 2020 kongresine sizleri davet ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz.Muzaffer METİN,
UASK 2020 Kongre Başkanı


Aydın ÇİLEDAĞ,
UASK 2020 Bilimsel Komite Başkanı


Mehmet BAYRAM,
UASK 2020 Kongre Sekreteri


Akın KAYA,
ASYOD Başkanı

Geri