15. TGRD (Türk Girişimsel Radyoloji Derneği) Yıllık Toplantısı &
  EVIS 2020 EndoVascular and Interventional Symposium
  Uluslararası Ortak Toplantısı
  
  Antalya / Belek
  6-10.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   6-10.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Girişimsel Radyoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Susesi Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.girisimselradyoloji2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Girişimsel Radyoloji Derneği’nin (TGRD) düzenlediği “15. TGRD Yıllık Toplantısı ve EVIS 2020 (EndoVascular and Interventional Symposium)” Uluslararası Ortak Toplantısı 6-10 Mart 2020 tarihlerinde, Antalya Susesi Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. Bilindiği gibi, bu toplantı uluslararası olarak ilk kez geçen yıl İstanbul’da yapılmış ve tüm tarafların üstün gayretiyle çok başarılı olarak gerçekleştirilmişti. Bu başarıya ulaşmamızda büyük katkıları olan başta bilimsel kurul başkanı Prof. Dr. Devrim Akıncı ve danışma kurulu başkanı Prof. Dr. Bülent Arslan olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

İlkini İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Ortak Toplantımızı, üyelerimizin çoğunluğunun tercihi doğrultusunda, bu kez Antalya’da düzenlemeyi kararlaştırdık. Yıllardır TRD ve TGRD toplantılarımıza ev sahipliği yapan Antalya’nın iklimi, ulaşım rahatlığı, konaklama olanakları ve kongre deneyimiyle toplantımıza katkı sağlayacağını ve katılımcı memnuniyetini artıracağını düşünüyoruz.

Her kongrede olduğu gibi, bilimsel kurulumuz ve danışma kurulumuzla birlikte, girişimsel radyolojide son yıllarda öne çıkan yeni tedavi yöntemlerini de içine alan ayrıntılı bir bilimsel program hazırlamayı amaçlıyoruz. Hedefimiz, her biri alanında uzman olan ulusal ve uluslararası bilim insanlarının katılımıyla, interaktif bir ortamda, alanımızdaki güncel uygulamaları tartışmak ve sorunlarımıza çözüm yolları üretmektir.

Ortak toplantımızda, tüm meslektaşlarımızı, asistanlarımızı, öğretim üyelerimizi ve hocalarımızı aramızda görmek arzusundayız. Ayrıca, camiamıza her zaman destek veren değerli endüstri temsilcilerinin de maksimum düzeyde katılımlarını bekliyoruz.

Antalya’da 6-10 Mart 2020 tarihinde buluşmak üzere saygılarımızı sunuyoruz.


Prof. Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK
TGRD Başkanı

Prof. Dr. Saim YILMAZ Bilimsel Kurul Başkanı

Geri