16. FTR Uludağ Kış Sempozyumu
  
  Bursa / Uludağ
  5-8.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   5-8.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Uludağ Üniv. Tıp Fakültesi
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon AD

ETKİNLİK MERKEZİ   Karinna Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Burkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ftruludag.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

16. FTR Uludağ Kış Sempozyumu’nu 05-08 Mart 2020’de Uludağ Karinna Otel’de gerçekleştireceğiz. Her yıl artan sayıda katılımcı ile zenginleşen sempozyumumuzda, öneriler doğrultusunda önemli sorunlar ve konuları güncellemek ve bilimsel olarak zengin bir program hazırlamayı hedeflemekteyiz. Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanının alanında hakim olması gereken önemli konuları seçmeye çalıştık ve bu yıl “HAREKET VE AĞRI” sloganı bağlamında iki konuya odaklanacağız. Hareket Sistemi Hastalıklarından en sık karşılaşılanları ve Ağrının yönetimi konularına yer vereceğimiz sempozyumumuz sizlerin katılımı ve katkılarıyla daha da zenginleşecek.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi bilimsel program öncesi kurslar da olacak.

Sempozyumumuzun mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması açısından fırsat oluşturacağını umuyoruz ve sizlerin katılımı ve katkılarıyla her yönden doyurucu, yararlı ve güzel bir bilimsel aktivite olacağına inanıyoruz.

Sizleri Uludağ’ın sağlıklı ve dinç hissettiren havasında 16. FTR Uludağ Kış Sempozyumu’nda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Mart ayında tekrar birlikte olabilmek dileğiyle...

Bilimsel Kurul Adına
Prof. Dr. Jale İrdesel

Geri