9. Ulusal Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Kongresi
  
  İzmir / Çeşme
  5-7.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Çeşme
TARİH   5-7.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Altın Yunus Çeşme Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Motto Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.cocuksolunum2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Derneğinin 9. Ulusal Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis kongresini, 5-7 Mart 2020 tarihleri arasında, İzmir, Çeşme Altınyunus Otelinde gerçekleştireceğiz.

Kongremizde çocuklarda solunum yolu hastalıkları, olgu örnekleri ile zenginleştirilmiş olarak, konferans, panel, uydu sempozyumlar, kurslar, sözlü ve poster sunumları ile geniş olarak tartışılacaktır. Hastalıklar, tanımlayıcı ve tedavi edici olduğu kadar, önleyici tıp açısından da ele alınacaktır.

21. Yüzyıldaki baş döndürücü bilimsel ilerlemeyi kaçırmamak ana hedefimizdir. Bu amaçla titizlikle seçilmiş güncel kongre konuları, konunun uzmanı olan deneyimli hocalarımızın(konuşmacılar) yanı sıra, ülkemiz tıbbı ve biliminin geleceği olan, bu yolda beraber yürüdüğümüz gençlerimiz tarafından sunulacak ve tartışılacaktır.

Zengin ve güncel bilimsel programla bilgilerimizi güncelleyen kongrelerimiz dostluklarımızın pekiştirilmesi ve hoşça vakit geçirme fırsatı da vermektedir. Yoğun bilimsel programdan arta kalan zamanlarımızı güzel geçirileceğimiz sosyal programımızın sizleri mutlu edeceğini umuyoruz.

Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Alerji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları başta olmak üzere çocuk göğüs hastalıkları alanına gönül veren herkesi kongremizde görmek bizleri mutlu edecektir. İzmir’in incisi Çeşmede buluşmak umuduyla saygı ve sevgilerimizle…

KONGRE BAŞKANI
Prof. Dr. Esen DEMİR


ÇOCUK SOLUNUM YOLU HASTALIKLARI VE KİSTİK FİBROZİS DERNEĞİ BAŞKANI Prof.Dr. Uğur ÖZÇELİK

Geri