Uluslararası Katılımlı 2. Dr. Behçet Uz Çocuk Kongresi
  
  İzmir
  4-7.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir
TARİH   4-7.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   SBÜ İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Hastanesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Swissotel Büyük Efes
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Solo Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.buckon2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Mesteklaşlarımız,

Dr. Behçet Uz Çocuk Kongresi 4-7 Mart 2020 tarihlerinde İzmir Swiss –Büyük Efes Oteli’nde gerçekleştirilecektir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi SUAM olan hastanemiz, 72 yıldır çocuklarımızın sağlığına kavuşmasına aralık vermeden katkıda bulunmaktadır. Pediatri ve çocuk cerrahisi uzmanlığı eğitimi yanısıra üst ihtisas olarak pediatrinin tüm yan dalları ve çocuk kalp damar cerrahisi yan dal uzmanlığı eğitimi de verilmekte olup, ülkemizin dört bir yanında bu köklü kurumdan uzmanlığını almış çok sayıda hekimimiz bulunmaktadır.

Bu sene uluslararası alanda tanınmış hocalarımızın katılımı ve hemşirelik oturumlarının da ayrıca olması ile zenginleşecek olan kongremizin bilimsel programında; çocuk sağlığı ve hastalıkları hekimleri ve çocuk hemşirelerine yönelik toplam altı kurs ve pediatri alanında güncel gelişmeler, aşılar, beslenme, mekanik ventilasyon desteği gibi çocuk sağlığını ilgilendiren temel konuların ele alınıp tartışılacağı, konferans ve paneller, bilimsel düzeyi yüksek çalışmaların paylaşılacağı sözel ve poster sunumları da yer alacaktır.

Konularında uzman değerli hocalarımızla çocuk sağlığı alanındaki güncel bilgileri paylaşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremize katılımınız ve katkılarınız, kongremizi zenginleştirecek ve bizleri mutlu edecektir.

Saygılarımızla

Kongre Sekreterleri
Doç. Dr. Hasan Ağın
Doç. Dr. Senem Alkan Özdemir

Kongre Başkanı
Doç. Dr. Tanju Çelik

Geri