Cerrahpaşa Behçet Hastalığı Sempozyumu-1
  
  İstanbul
  21-22.ŞUBAT,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   21-22.ŞUBAT.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Behçet Hastalığı Uygulama ve Araştırma Merkezi

ETKİNLİK MERKEZİ   Fairmont Quasar Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://cerrahpasabehcet.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Behçet Hastalığı Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen I. Cerrahpaşa Behçet Hastalığı Sempozyumuna sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Toplantı 21-22 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul’da Fairmont Quasar otelde gerçekleşecektir.

Cerrahpaşa Behçet Hastalığı sempozyumunun içeriğini, hastalığın tanı ve tedavisinde güncellemelerin yanı sıra, bu alanda yapılan çalışmaları bir araya getirme fırsatı bulabileceğimiz ve daha da önemlisi genç araştırmacıların ilgisini çekebileceğimiz bir fırsata dönüştürebilme amacına uygun düzenlemeye çalıştık.

Yine ülkemizde ilk kez Behçet hastalarını davet ettiğimiz bir oturumu toplantıya ekledik. Hastalar ile bilimsel toplantı ortamında bir araya gelmenin bizlere ve hastalara karşılıklı farklı katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Hasta toplantısının ayrıntılarını ve katılım koşullarını sempozyum programında bulabilirsiniz.

Umarız siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ile Behçet hastalığında sürdürülebilir bir İstanbul buluşmasının ilk adımını atabiliriz.

Değerli katkılarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,

Melike Melikoğlu

Geri