7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi
 
 
  7th International Food Safety Congress
  İstanbul
  3-4.KASIM,2022
     
KATEGORİ  
Gıda
YER   İstanbul
TARİH   3-4.KASIM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Gıda Güvenliği Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Papyon Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.gidaguvenligikongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Kongre Katılımcıları,


Bilindiği üzere 7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi’ni 4-5 Haziran 2020 Tarihlerinde gerçekleştirmek üzere yola çıkmıştık. Ancak, yaşanan Covid-19 Pandemi koşulları nedeniyle Kongremizi iki kez ertelemek zorunda kaldık. Geçen süreçte birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de kontrollü normalleşme sürecinin başlamasına karşın, kongremize katılacak olan misafirlerimizin kendilerini daha rahat ve güvende hissetmeleri adına kongremizin 3-4 Kasım 2022 tarihinde yapılmasına karar verilmiştir.

Bu kararla, ülkemizde ve bölgemizde ana teması sadece “gıda güvenliği” olan tek uluslararası kongre olma özelliğini taşıyan Gıda Güvenliği Kongresi’nin 7.’sinin çalışmalarına hızla başlamış bulunmaktayız…

“Bugün ve gelecekte güvenli gıda” mottosuyla gerçekleştirmeyi planladığımız Uluslararası 7. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Tarım ve Orman Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere ilgili kamu kurumları, birçok ülkeden üniversite ve meslek kuruluşları, sektör temsilcileri ile sivil toplum kurumları ile birlikte hem günümüze hem de geleceğe odaklanarak gelişmeleri hep birlikte değerlendirme olanağını bir kez daha yakalamış olacağız.

İlk kongremizden bu yana sürekli yanımızda olan Tarım ve Orman Bakanlığı ve Uluslararası Gıda Koruma Birliği IAFP’nin yanı sıra tüm paydaş ve destekleyen kurumlarla olan verimli iş birliğimiz kongremizin gelişmesine vesile oluyor.

Uluslararası 7. Gıda Güvenliği Kongresi kapsamında ülkemizden ve dünyanın birçok yöresinden alanının önde gelen uzmanlarından yeni konuları, trendleri ve riskleri, sektörden iyi uygulama örneklerini, yeni gıda güvenliği ile analiz teknolojileri hakkında vizyonumuzu açacak çok doyurucu sunumların siz değerli katılımcılarımızın beğenisini kazanacağını umuyoruz.

Gıda Güvenliğinin buluşma noktası olan kongremizde sizlerle yeniden beraber olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

3-4 Kasım 2022 tarihlerinde, Grand Cevahir Hotel & Convention Center’da buluşmak dileğiyle…

Selam ve saygılarımızla,

Samim Saner

7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi Başkanı

Geri