7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi
 
 
  7th International Food Safety Congress
  İstanbul
  4-5.HAZİRAN,2020
     
KATEGORİ  
Gıda
YER   İstanbul
TARİH   4-5.HAZİRAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Gıda Güvenliği Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Grand Cevahir Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Papyon Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.gidaguvenligikongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Kongre Katılımcıları,

Ülkemizde ve bölgemizde ana teması sadece gıda güvenliği olan tek uluslararası kongre olma özelliğini taşıyan Gıda Güvenliği Kongresi’nin 7.’sinin çalışmalarına çoktan başladık bile…

Bu yıl “Bugün ve gelecekte güvenli gıda” mottosuyla gerçekleştirmeyi planladığımız Uluslararası 7. Gıda Güvenliği Kongresi’nde Tarım ve Orman Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere ilgili kamu kurumları, birçok ülkeden üniversite ve meslek kuruluşları, sektör temsilcileri ile sivil toplum kurumları ile birlikte hem günümüze hem de geleceğe odaklanarak gelişmeleri hep birlikte değerlendirme olanağını bir kez daha yakalamış olacağız.

İlk kongremizden bu yana sürekli yanımızda olan Tarım ve Orman Bakanlığı ve Uluslararası Gıda Koruma Birliği IAFP’nin yanı sıra tüm paydaş ve destekleyen kurumlarla olan verimli iş birliğimiz misyonumuzun ve sorumluluklarımızın gelişmesine vesile oluyor.

Uluslararası 7. Gıda Güvenliği Kongresi kapsamında ülkemizden ve dünyanın birçok yöresinden alanının önde gelen uzmanlarından global ölçekte ortaya çıkan ve çıkacak yeni konuları, sektörden iyi uygulama örneklerini, fırsatları, tehlikeleri ve yeni gıda güvenliği teknolojileri hakkında vizyonumuzu açacak çok doyurucu sunumların siz değerli katılımcılarımızın beğenisini kazanacağını umuyoruz.

Gıda Güvenliğinin buluşma noktası olan kongremizde sizlerle yeniden beraber olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

4-5 Haziran 2020 tarihlerinde, Grand Cevahir Hotel & Convention Center’da buluşmak dileğiyle…

Selam ve saygılarımızla,

Samim Saner
Başkan
7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi

Geri