Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı 2020
  
  İstanbul
  11-12.OCAK,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   11-12.OCAK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Multidisipliner Onkoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Fairmont Quasar Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Humanitas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.istanbulmemekanseri.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Her yıl düzenlenmekte olan kongreler ve sempozyumlar göstermektedir ki, meme kanserinin tanısında, tedavisinde ve takiplerinde sürekli güncellemeler yapmak gerekmektedir.

Meme kanserinin artık tek tip bir hastalık olmadığını biliyoruz. Böyle bir hastalıkta, kişiye özel yaklaşımların gerekliliği konusunda tartışmak, yapılmakta olanları ve yapılması gerekenleri değerlendirmek ve bilgilerimizi tazelemek için bu yıl 12. sini gerçekleştirmek üzere, 11-12 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlemekte olduğumuz Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı, İstanbul 2020’a hepinizi davet etmekten onur duyarız.

Bu toplantıda, 2020‘un ilk günlerinde, bir önceki yılın gelişmeleri eşliğinde meme kanseri tüm yönleriyle irdelenecektir. Risk faktörleri, prognostik ve prediktif faktörler, radyolojik tanı ve tedavi yöntemlerinin tartışılacağı konuların yanı sıra, hızla gelişmekte olan görüntüleme ve onkoplastik cerrahi konusunda da oturumlar düzenlenecektir. Olgu tartışmaları eşliğinde yenilikler tartışılacaktır.

Meme kanserinin değişen yüzünü birlikte tartışmak için hepinizi, Fairmont Quasar Hotel İstanbul’da gerçekleştirilecek olan bu güzel toplantıya bekliyoruz.


Düzenleme kurulu adına,
Prof. Dr. Nil Molinas Mandel, Prof. Dr. Nuran Beşe

Geri