5. Uluslararası Mühendislik Mimarlık ve Tasarım Kongresi
 
 
  5th International Congress on Engineering, Architecture and Design
  İstanbul
  21-22.ARALIK,2019
     
KATEGORİ  
Mühendislik
YER   İstanbul
TARİH   21-22.ARALIK.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ  
ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Zeytinburnu
ORGANİZATÖR KURULUŞ   ORP Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.muhendislikmimarliktasarimkongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları;

Beşincisini gerçekleştirilecek olan Uluslararası Mühendislik Mimarlık ve Tasarım Kongresi, bilimsel alana ve literatüre katkı sağlayan siz bilim insanlarıyla bir arada olmaktan keyif almakta ve mutluluk duymaktayız. Kongrede, mühendislik alanlarına dair tüm disiplin dalları ile birlikte mimarlık ve tasarım alanlarına yönelik konular yer almaktadır. Bir önceki buluşmamızda bizleri yalnız bırakmayan ve çalışmalarımızı takdir eden katılımcılarımıza da yürekten teşekkür ediyoruz.

Kongremiz İstanbul Zeytinburnu Hilton Hotelde yurtiçi ve yurtdışı üniversitelerinin katılımı ile gerçekleştirilecektir. Kongremiz mühendislik alan ve disiplinlerinde hazırlanmış çalışmalar ile mimarlık ve tasarım alanında hazırlanan bilimsel çalışmalara ev sahipliği yapmaktadır. Yine çalışan sağlığı ve iş güvenliği alanında hazırlanan bilimsel çalışmalara da kongremizde yer vereceğiz. Mühendislik ve ekonomi yönetimine ilişkin hazırlanan ortak multidisipliner çalışmalar da kongremiz bünyesinde kabul edilecektir.

Bilimin evrensel olduğu ilkesine inanarak, farklı birçok alandan çalışmanın özellikle günümüz ve gelecek teknolojilere uygun olarak tasarımı, üretimi, ekonomik boyutu, pazarlaması, yönetimi ve uygulamaları gibi alanlardan çalışmaların kongremizde yer alması hem farklı bilim dallarının birbiriyle olan ilişkisini hem de katılımcıların diğer disiplinlerle sağlaması istenen iletişimi sunmak amacındayız.

Umudumuz, her katılımcı ve kongremizi takip eden bilim ve iş dünyasının kıymetli insanlarının kongremizi keyifle takip ederken gerçekleştirilen paylaşımlardan faydalanabilmesi ve ilgili alanlara katkı sağlamasıdır. Şimdiden tüm destek, katılım ve önerileriniz için teşekkür ediyor, kongremize katılımınızı bekliyoruz.Prof. Dr. Adnan DİKİCİOĞLU

Kongre Başkanı

Geri