4. Palandöken Anestezi Günleri
  
  Erzurum
  23-24.KASIM,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Erzurum
TARİH   23-24.KASIM.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Atatürk Üniv. Tıp Fakültesi
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
AD

ETKİNLİK MERKEZİ   Atatürk Üniversitesi Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://palandokenanestezi2019.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Doğu Anadolu’nun merkezi, Serhat şehri Erzurum’da bu yıl IV.’ sünü gerçekleştireceğimiz Palandöken Anestezi günlerinin konusu ‘’Perioperatif anestezi yönetimi’’ olacaktır. 23-24 KASIM 2019’ da yaklaşık iki gün sürecek sempozyumda sözlü bildiri sunumu da gerçekleştirilecektir.

Doğu Anadolu'nun en büyük şehri olarak bilinen Erzurum, mimari yapısı, mistik güzelliği ve kültürel zenginlikleri ile Anadolu'nun en ilgi çekici kentlerinden biri olmuştur. Çifte minareli medresesi, tarihi bedesteni, kümbetleri, tarihi camileri ve tortum şelalesi ile gelinmesi ve görülmesi gereken yerlerden biridir. Vatan bir bütündür parçalanamaz teması ile Erzurum kongresine ev sahipliği yapması ve palandöken kış turizmiyle de çok önemli bir role sahiptir.

Sempozyumumuzun gerçekleşmesinde ve bilimsel programımızın oluşmasındaki katkılarından dolayı TARD Yönetim Kuruluna ve TARD Karadeniz Şubesi Yönetim Kurulumuz üyelerine, Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne, davetimizi kabul ederek, kırmayarak bizi onurlandıran tüm oturum başkanlarına konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren tüm ilaç ve tıbbi cihaz firmalarına, özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı D Event Turizm firması yönetici ve çalışanlarına, ve destek veren bütün kurum ve kurum yöneticilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Katılım ve katkılarınızla güç vereceğiniz bu bilim şölenine hepinizi bekliyoruz.

Prof. Dr. CANAN ATALAY
Sempozyum Başkanı

Geri