5. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi
  
  Ankara
  21-23.KASIM,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   21-23.KASIM.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çocuk Fizyoterapist Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Diamed Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.pediatrikrehabilitasyon2019.org/index.php/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Katılımcılar;

Bu sene kuruluşunun 15. yılını kutlayan Çocuk Fizyoterapist Derneği olarak, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz “5. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi”ne sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyarız.
Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi için siz değerli hocalarımızı, meslektaşlarımızı, öğrencilerimizi mesleğimizin başlangıcı, Ankara’da, Hacettepe Üniversitesi’nde ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetimizi paylaşmak isteriz. Ana derneğimiz, Türkiye Fizyoterapistler Derneği, bu sene kuruluşunun 50. yılını kutlamakta, kongremiz vesilesi ile derneğimizin 50.yılını kutlarız. "Birlikte nice yıllara"
Kongremizin güncel gelişimleri takip eden bilimsel niteliği ve çocuk alanında çalışan fizyoterapistleri ve pediatrik rehabilitasyon alanında çalışan multidisipliner profesyoneller ve akademisyenleri bir araya getirme misyonunu ile önemli bir ulusal etkinlik olması için büyük gayret göstermekteyiz, bu konuda destek veren tüm hocalarımıza, meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. Motor-duyu-kognitif ve duygusal problemlere sahip çocukların potansiyellerini, hayata aktif katılımlarını artırmaya yönelik etkin ve etkili tedavi ve terapi programlarının uygulanması ve geliştirilmesi, ailenin ekip içinde yer almasını sağlayarak yaşam kalitesinin artırılması pediatrik rehabilitasyon ekibinin ana hedefidir.
Kongremiz ana konuları ile pediatrik fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında toplumsal gereksinimlere uygun, bütüncül bakış açıcı ile, gelişimsel, koruyucu ve iyileştirici stratejileri vurgulayan, aile ve çocuğun merkeze alındığı, somut ve uygulanabilir çalışma alanları konusunda temel konuların tartışılması, yeniliklerin paylaşılması hedeflenmiştir. Bu kapsamda kongrede, konferanslar, serbest bildiriler, poster sunumları, paneller ve çalıştaylara yer verilecektir.
“Çocuklar, insanların en masum halidir; çocuklar, yaşadıkları müddetçe iyilikler, güzellikler hiç bitmeyecektir”
Ankara’da, Hacettepe’de buluşmak üzere

Sevgi ve saygılarımla

Prof. Dr. Mintaze Kerem Günel
5. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi Düzenleme Kurulu adına
Kongre Başkanı

Geri