1. Uluslararası 2. Ulusal Onkoloji Hemşireliği Kongresi
 
 
  1st International 2nd National Oncology Nursing Congress
  Ankara
  4-6.ARALIK,2019
     
KATEGORİ  
Hemşirelik
YER   Ankara
TARİH   4-6.ARALIK.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Hemşirelik Fakültesi
-Ankara Onkoloji Hastanesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Ankara Onkoloji Hastanesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bilkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.onkolojihemsireligi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Hemşirelik Fakültesi ve Ankara Onkoloji Hastanesi işbirliğinde düzenlenecek olan 1. Uluslararası 2. Ulusal Onkoloji Hemşireliği Kongresi 4-6 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecektir. Sağlık bakımına emek veren bütün profesyonelleri uluslararası düzeyde gerçekleştireceğimiz kongremizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kongremizin temasını bu yıl “Onkoloji hemşiresi: Bir güç bin umut” olarak belirledik. Güç, profesyonel olmanın ve profesyonel imajın bir parçasıdır. Hemşirelerin güç sahibi olması, hem hasta bakım sonuçlarını, hem de kendi iş yaşamlarını önemli ölçüde değiştirmektedir. Bu kongrede hastalarımıza ve mesleğimize umut olmak için, güçlü yanlarımızı fark etmek, geliştirmek ve paylaşmak istiyoruz.

Bu kongrenin teması aynı zamanda, kanser tedavisinde yeni bir çığır açan, umut vaad eden ve fakat, hasta başına tedavi maliyeti oldukça yüksek, bakımı ciddi sorumluluk ve özellik arz eden İmmunoloji/İmmuno-onkoloji olacaktır.

Alanında uzman ulusal ve uluslararası konuşmacılarla zengin bir içeriğe sahip, güncel ve yenilikçi yaklaşımları içeren kongremizde,hem bilimsel hem de sosyal etkileşim içinde olma fırsatı bulacağınıza inanıyoruz. Kongremizin bilimsel programında yer alan kurslar, bilgi güncelleme oturumları ve konferanslar ile sizlere onkoloji hemşireliği alanındaki son gelişmeleri sunmayı hedefliyoruz. Kongremize onkoloji hemşireliği alanında çalışan, onkolojiye ilgi duyan tüm hemşirelerin, öğrencilerimizin ve diğer sağlık profesyonellerinin katılımını bekliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre Başkanı
Prof.Dr.Fevzi Altuntaş
Ankara Onkoloji Hastanesi Başhekimi
Kongre Başkanı

Prof.Dr.Emine İyigün
S.B.Ü Gülhane Hemşirelik Fakültesi Dekanı

Geri