41. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi
  
  Antalya / Belek
  13-17.KASIM,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   13-17.KASIM.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.kbb2019.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği’nin 13-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Titanic Delux Hotel’de düzenleyeceği 41. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’ne davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Günümüzde her alanda olduğu gibi tıp alanındaki bilgi de hızla artmakta, bunu teknolojik gelişmeler takip etmektedir. Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi alanında da her yıl önemli bir bilgi birikimi olmaktadır. Bu bilgi birikiminin paylaşılması hem araştırmacılar hem de hekimler için çok önemlidir. Ulusal kongreler bilgilerin ve deneyimlerin en yüksek düzeyde paylaşıldığı platformlardır.

Ulusal kongremiz aynı zamanda sosyal bir paylaşım platformudur. Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Camiası kongre süresince, sosyal programın da katkısıyla, birbirleriyle görüş alışverişi yapma, küçük sosyal aktiviteler düzenleme ve alumni toplantıları yapma olanağına kavuşmaktadır.

41. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’nin bilimsel ve sosyal şöleninde görüşmek dileğiyle saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Gürsel Dursun
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Müge Özcan
Kongre Sekreteri

Geri