Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği
  14. Uluslararası Sürekli Eğitim Kongresi
 
  14th Annual Congress of the Turkish Small Animal Veterinary Association
  İstanbul
  8-10.KASIM,2019
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   İstanbul
TARİH   8-10.KASIM.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   WOW Istanbul Hotels
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Cormep Events
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.khvhdkongre.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarımız,

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği 14. Yıllık Kongresi, 8-10 Kasım 2019 tarihinde, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Kongremiz, “Bilimin kliniğe yansıması: Küçük Hayvan Hekimliğinde güncellemeler” teması ile birbirinden değerli konuşmacıları Küçük Hayvan Hekimleri ile buluşturmayı ve güncel bilgileri dinamik oturumlarla paylaşmayı hedeflemektedir.

Bu amaçla ulusal ve uluslararası platformda alanımızda çalışan, konularında tanınmış konuşmacıları sizlerle bir araya getireceğiz.

Kongremizde, genç meslektaşlarımız kıdemli araştırmacılar ile bir araya gelerek uygulanabilir ve bilimsel değeri yüksek yeni projeler planlayabilecekleri bir ortam bulacaklardır.

Küçük Hayvan Hekimliğinin her alanından uzman kişilerin güncel bilgiler ile klinik tedavi, tanı ve klinik yönetimlere tutacakları ışıkla hep birlikte aydınlanabilmek, bilgilerimizi, deneyimlerimizi ve sorunlarımızı paylaşmak, birlikte çözüm önerileri bulmak, sosyal paylaşımlarda bulunarak meslektaşlar arası iletişimi güçlendirmek üzere sizlerle bir araya gelmek en büyük dileğimiz.

Mesleki sevgi ve saygılarımızla…

Geri