16. Uluslararası Katılımlı Tıbbi Biyoloji ve Genetik Kongresi
  
  Muğla / Bodrum
  27-30.EKİM,2019
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Bodrum
TARİH   27-30.EKİM.2019
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Tıbbi Biyoloji ve Genetik Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   La Blanche Island Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   ConPlus Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.tbgk2019.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

XVI. Tıbbi Biyoloji ve Genetik Kongresi 27 - 30 Ekim 2019 tarihleri arasında Bodrum La Blanche Island Resort’te düzenlenecektir. Uluslararası katılımla gerçekleştirilen kongremiz derneğimiz tarafından düzenlenen Tıbbi Biyoloji ve Genetik camiasının en önemli etkinliğidir.

Derneğimizin kuruluşundan bu yana düzenli olarak organize ettiğimiz kongremiz hem bilimsel hem sosyal açıdan doyurucu niteliklere sahip olarak sürmektedir. Derneğimizin düzenlediği ulusal kongremiz 750’ yi aşkın üyesiyle hem sunulan bildiriler hem de katılımcı sayısı bakımından sürekli artan bir grafik çizmektedir.

Kongrelerimize geniş bir öğrenci katılımı olduğu dikkate alınarak 16’ ıncı kongremizde de gelenekselleşen kayıt ve ulaşım burslarımız derneğimiz yönetiminin almış olduğu karar doğrultusunda uygulanacaktır.

Her zaman olduğu gibi 16’ ıncı kongremizde de camiamızın kurucu isimlerinden olan Prof. Dr. Altan Günalp ödülünün yanısıra serbest bildiri ve poster ödülleri de verilecektir.

Uzun yıllardır sürmekte olan yine Tıbbi Biyoloji ve Genetik alanında tartışılan ve sıkıntı oluşturan konuların da geniş katılımlı olarak tartışma imkanının olacağı kongremizde gelenekselleşen 29 Ekim Cumhuriyet balosunu da siz değerli meslektaşlarımızla birlikte yaşayacağız.

Bu vesile ile sizleri kongremize davet etmekten onur duyar, bilimsel ve sosyal açıdan doyurucu bir program geçireceğimiz 27- 30 Ekim 2019 tarihleri arasında Bodrum’da buluşmayı dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Turgut Ulutin
Tıbbi Biyoloji ve Genetik Derneği Başkanı

Geri