12. Uludağ Pediatri Kış Kongresi
  
  Bursa / Uludağ
  13-16.MART,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   13-16.MART.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Uludağ Üniv. Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD.

ETKİNLİK MERKEZİ   Grand Yazıcı Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Burkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.uludagpediatri.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

12. Uludağ Pediatri Kış Kongresi’nin 13 - 16 Mart 2016 tarihleri arasında Grand Yazıcı Otel Uludağ’ da düzenleneceğini duyurmak ve sizleri kongremize davet etmekten büyük onur duymaktayız.

Bu yıl yine pediatrinin çeşitli dallarındaki gelişmeleri birlikte değerlendirmek için ülkemizin çeşitli üniversitelerinin tıp fakültelerinden çok değerli bilim insanlarını bilgilerini bizimle paylaşmaları için davet edeceğiz. Sizlere doyurucu bir bilimsel program sunabilmek amacıyla çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Geleneksel hale gelen ve her yıl önemli sayıda katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz kış kongremizin, ülkemizin geniş katılım sağlanan büyük kongreleri arasında yer alması bizi daha çok heyecanlandırmakta ve sorumluluğumuzu arttırmaktadır.

Kış kongremizde bu yıl pediatrinin çeşitli dallarını içeren konularda sizlerin de önerileri dikkate alınarak hazırlanmış kurs, panel, konferans ve interaktif oturumlar yer alacaktır. Ayrıca bildiri oturumları ile kongremizin bilimsel içeriği zenginleşecektir. Bu yıl kongremize katılan bildirilerden jüriler tarafından seçilecek olan ilk 3'e önemli teşvik ödülleri vermeyi planlamaktayız. Özgün ve orijinal çalışmalarınızı sunmak üzere hazırlamanızı bekliyoruz.

Gün boyu devam edecek bilimsel oturumların yanında, dostlukların paylaşılacağı bir sosyal program ile sizleri dinlendirmeyi ve hoşça vakit geçirmenizi amaçlamaktayız. Uludağ’ın farklı atmosferinde buluşmak ve bilimsel zenginlik yanında doğanın güzelliklerinin tadına birlikte varabilmenin heyecanını duyuyor, sizleri kongremizde görmek istiyoruz. Katılımınız bize güç verecektir. Kongremizde buluşmak üzere sağlıklı günler diler, saygılar sunarız.


Prof.Dr. Nihat Sapan
12. Uludağ Pediatri Kış Kongresi Başkanı

Geri