6. Ulusal Alzheimer Kongresi
  
  Antalya / Belek
  24-27.MART,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   24-27.MART.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Alzheimer Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Papillon Aycha Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://alzheimerkongresi2016.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Alzheimer Derneği, geçmişinde birçok alanda yaptığı gibi öncülüğü üstlenerek, demans ve Alzheimer hastalığını tüm boyutlarıyla ele alan, bunun yanı sıra alandaki ulusal sorunları irdeleyen Alzheimer Kongrelerini başlattı. İlk toplantı beklentilerimiz konusunda bizi yanıltmayarak son derece başarıyla tamamlandı ve bizleri her yıl Ulusal Alzheimer Kongresi’ni düzenleme konusunda cesaretlendirdi.Beş kongremiz de verimli bir şekilde ulusal ve uluslararası katılımla tamamlandı.

Bu yıl da ülkemizde demans spektrumundaki tüm hastalıkların tartışıldığı “6. Ulusal Alzheimer Kongresini ”24-27 Mart 2016 tarihleri arasında Yenilenen Yüzüyle Papillon Aycha Otel’de düzenleyeceğiz.

Bilimsel program, alanında öncü meslektaşlarımızın katılımıyla Alzheimer Hastalığı odaklı panel ve konferanslardan oluşacak. Böylece hastalığın etiyolojisinden kliniğine, genetiğinden tedavisine uzanan konuların tartışılacağı, çözümler ve önceliklerin saptanacağı toplantımızı değerli firmalarımızın desteğini ardımıza alarak, sizlerle birlikte gerçekleştirmek umudunu taşıyoruz.

Türkiye Alzheimer Derneği olarak başlattığımız Ulusal Kongremizin devamını birlikte getirmek ve başarısını birlikte paylaşmak dileğiyle…

Prof. Dr Murat EMRE
Kongre Başkanı


Prof. Dr. Işın Baral KULAKSIZOĞLU
Dernek Başkanı

Geri