6. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi
  
  Antalya / Belek
  23-27.MART,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   23-27.MART.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Tıbbi Onkoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   DMR Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://tibbionkoloji2016.org/2016/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Dünya’da ve ülkemizde onkolojinin hızla değiştiği bir dönemi yaşıyoruz. Kişiye özel yaklaşım ve hedefli tedavilere uyum sağlamaya çalışırken hemen ardından Immüno-onkolojik tedavilerin yerini ve önemini kavramaya çalışıyoruz. Onkolojik bilgilerin bu kadar hızla yenilendiği bir dönemde ulusal kongrelerin önemi daha da artıyor. Ulusal kongreler dünyadaki gelişmeleri tartıştığımız ülkemiz şartlarına adapte ettiğimiz en önemli platformlardır. Ulusal kongrelerin diğer önemli işlevi de ulusal ve uluslararası çalışmaları ivmelendirmedir. 6. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’ nin de bunu sağlayacak bir bilimsel şölen olmasını arzuluyoruz.

Diğer bir önemli konu da ulusal onkolojinin, uluslararası platforma entegre edilmesi ve Türk onkolojisinin uluslararası platformdaki gücünün artmasıdır. Bu nedenle kongremizde uluslararası fikir liderlerini ve yabancı dernek ve birliklerin başkanlarını da ağırlamaya çalışacağız. Amacımız özellikle genç meslektaşlarımızın uluslararası ilişkilerini güçlendirmek olacaktır.

Türkiye’de tıbbi onkoloji çıtasını yükseltmek için çalışan onkoloji ile ilişkili tüm alanları hemşirelerimizi, diyetisyen, klinik psikolog, fertilite danışmanı tüm dostlarımızı da kongremizde görmek istiyoruz. Kongremizin bir konsepti de olacak: Sanat ve onkoloji. Hem meslektaşlarımız, hem hastalarımız için sanatsal etkinliklerle ilgili sürprizlerimiz olacak.

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına tüm meslektaşlarımı ve onkolojiye gönül vermiş herkesi kongreye davet etmekten onur duyuyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,


Prof. Dr. Gökhan Demir
Türk Tıbbı Onkoloji Derneği & Kongre Başkanı

Geri