Türk Oftalmoloji Derneği TOD 37. Kış Sempozyumu
 
  
  Antalya / Belek
  22-24.OCAK,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   22-24.OCAK.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Oftalmoloji Derneği Konya-Antalya Şubeler

ETKİNLİK MERKEZİ   Rixos Premium Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Global Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://todnet.org/KisSempozyumu2016/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Konya-Antalya Şubemiz tarafından düzenlenecek olan TOD 37. Kış Sempozyumu'nun konusu “Pediatrik Oftalmoloji” olup, 22-24 Ocak 2016 tarihleri arasında Antalya Belek mevki Rixos Premium Otel'de yapılacaktır.

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın göz sağlığı problemlerini detaylı olarak bu toplantımızda ele almayı planlamaktayız. Ülkemizde bu alanda uzman meslektaşlarımızın bilgi ve tecrübelerini aktarabilecekleri, karşılıklı etkileşim ve tartışmalara yer verilen bilimsel programımızın bu yaş grubu hastalarda sık karşılaştığımız sorunlara yaklaşımda tüm meslektaşlarımıza yardımcı olacağı inancındayız. Ayrıca bu alandaki yeni bilimsel gelişmeleri ve yenilikleri öğrenme imkanına sahip olacağız. Meslektaşlarımız Sempozyum süresince katarakt cerrahisi simulatör cihazı ile ücretsiz kurs alabileceklerdir.

TOD Kış Sempozyumumuz oftalmolojideki yeni gelişmeleri her zaman hevesle takip eden ve mesleki başarıları ile uzun yıllar Konya'da adından söz ettiren, ancak son yıllarda rahatsızlığı nedeniyle aramızda göremediğimiz ve rahatsızlığı sürecinde yaşama azmine hayran olduğumuz kıymetli meslektaşımız ve sevgili ağabeyimiz sayın Dr. Halil Özbayrak adına düzenlenmiştir. Bu vesile ile kendisine uzun ömürler ve acil şifalar dileriz.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programının hazırlanmasında yoğun emek vermiş olan TOD Konya-Antalya Şubesi Yönetim Kuruluna, sempozyumun bilimsel seviyesinin en üst düzeyde olması için katılıp bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşacak olan konuşmacı ve katılımcı meslektaşlarımıza, stand-sponsorluk desteği veren endüstri firmalarına ve organizasyonu yürütecek olan Global firması yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Kış mevsiminin ortasında birazda olsa içimizi ısıtacak ılıman havası ve güzel tabiatıyla ünlü Antalya Belek'te yapılacak olan toplantımızın zengin bilimsel programının yanı sıra, kongre merkezinin yüksek kalitedeki konsept ve sosyal imkanları ile siz meslektaşlarımızla hoşça vakit geçirebileceğimizi ümit etmekteyiz.

Yönetim Kurulumuz adına bu güzel ortamda sizleri ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağımızı belirtir, saygılar sunarım.

Prof. Dr. Ümit KAMIŞ
TOD Konya-Antalya Şubesi Başkanı

Geri