3. Marmara Pediatri Kongresi
  
  İstanbul
  18-20.ŞUBAT,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   18-20.ŞUBAT.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Marmara Üniv. Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları A.D.

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton İstanbul Kozyatağı
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Prime Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://marmarapediatri.org/3.pediatri/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

3. Marmara Pediatri Kongresi 18-20 Şubat 2016 tarihleri arasında Hilton İstanbul Kozyatağı Otelinde düzenlenecektir. Sizleri pediatri bilgilerimizin güncelleneceği bu toplantıya davet etmekten büyük bir mutluluk duymaktayım.

İlk iki yılda sizlerden gördüğümüz yoğun ilgi ile güçlenerek hazırladığımız bu yılki kongremizde ilk gün pediatristler için sertifikalı 3 kurs , 2. ve 3. günlerde de uygulamalarınıza yardımcı olacak pediatri konuları yer alacaktır. Kurslarımızın konuları süregelen yeniliklerin konuşulacağı “ nörolojik gelişim ve sapmalar”, “gelişimsel kalça displazisi” ve “gelişim izlem destekleme rehberi uygulayıcı eğitimi” olarak belirlenmiştir. Katılımcılar, bu konularda uzman konuşmacılarımızla birebir paylaşım imkanı bulacaktır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilimdalı’mızdan ve ülkemizin çeşitli merkezlerinden saygın bilim insanlarının katılımıyla gerçekleşecek olan toplantımızda sizlerle deneyimlerimizi paylaşacağımız zengin bir bilimsel program gerçekleşecektir. Ayrıca geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da genç meslektaşlarımızın aktif katılımını sağlayabilmek amacıyla ağırlıklı poster oturumlarıyla bildiri olanakları sağlanacaktır.

Bu yılki kongremizi sevgili arkadaşımız, değerli bilim insanı Prof. Dr. Işıl Barlan anısına yapıyor olmamız, hepimiz için kongrenin anlamını daha da artırmaktadır. Katılımınız bizi onurlandıracaktır.

Kongremizde görüşmek üzere en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Prof. Dr. Harika Alpay

3. Marmara Pediatri Kongresi Başkanı

Geri