12. Zekai Tahir Burak Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi
 
  
  Ankara
  12-14.KASIM,2015
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   12-14.KASIM.2015
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı E.A.H.

ETKİNLİK MERKEZİ   JW Marriott Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ztbkongresi2015.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri geleneksel hale gelen “Zekai Tahir Burak Kongresi"nin 12.’sine davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Kongremizin ana teması alanımızdaki “Son Gelişmeler ve Yenilikler” dir. Kongremizde Kadın Doğum alanındaki en ilgi çekici ve güncel konular, deneyimli meslektaşlarımız tarafından sunulacak, hepimizin görüş, öneri ve tecrübeleriyle de zenginleşecektir. İlgi göstereceğinizi ve yararlanacağınızı düşündüğümüz bir bilimsel etkinliğimiz de, hocalarımızın kongrenin ilk günü olan 12 Kasım 2015’de hastanemizin ameliyathanesinden kongre salonuna aktarılacak canlı endoskopik cerrahi ameliyatları olacaktır. Dünyada histeroskopinin önde gelen isimlerinden, histeroskopi eğitimine gönül vermiş Prof. Dr. Osama Shawki’nin moderatörlüğündeki histeroskopi kursumuzun da yoğun ilgi çekeceğini düşünüyoruz.

Kongrelerin bildiklerimizi paylaştığımız, bilmediklerimizi öğrendiğimiz ve dostlarla buluştuğumuz özel günler olduğu düşüncesinden yola çıkarak, kongremizi ulaşımın sizlere daha kolay olması için hastanemizin de bulunduğu il olan başkentimiz Ankara’da, Kasım 2015’de planladık. Yoğun bilimsel programın yanı sıra sosyal program olarak da güzel ve keyifli vakit geçireceğiniz bir organizasyon olmasına özen gösteriyoruz.

Güzel bir Ankara sonbaharında buluşmak, katılımınız ve katkılarınızla arzulanan ve beklenen düzeyde bir kongrenin gerçekleşmesi için hepinizi 12. Zekai Tahir Burak Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi’ne davet eder, saygılarımızı sunarız.Doç. Dr. Salim ERKAYA
Kongre Başkanı


Prof. Dr. Fatma MERİÇ YILMAZ
Kongre Onursal Başkanı


Doç. Dr. Halil İbrahim YAKUT
Kongre Onursal Başkanı

Geri