5. Ulusal 2. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresi
 
  5th National and 2nd International Mediterranean Pediatric Nursing Congress
  Ankara
  15-18.KASIM,2015
     
KATEGORİ  
Hemşirelik
YER   Ankara
TARİH   15-18.KASIM.2015
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çocuk Hemşireleri Derneği Ankara Şubesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Litai Hotel Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.impnc2015.org
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Hemşireleri Derneği Ankara Şubesi olarak 15-18 Kasım 2015 tarihleri arasında Ankara’ da Türkiye Barolar Birliği Litai Hotel Kongre Merkezi’nde 5. Ulusal ve 2. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresini düzenlemenin onurunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Bu kongrenin ana teması "Çocukların Yaşatılması İçin Güvenli Ortam Oluşturma & Çocuğun Yaşama ve Gelişme Hakkı" olarak belirlenmiştir. Pediatri hemşireliğinin hemen her alanını, sağlıklı, akut ya da kronik hastalığı olan tüm çocukları yakından ilgilendiren 'Çocukların Yaşatılması İçin Güvenli Ortam Oluşturma & Çocuğun Yaşama ve Gelişme Hakkı' konusunu kongrede daha ayrıntılı ele almayı planlıyoruz.

Ulusal ve uluslararası kongreler yeni bilgilerin ve gelişmelerin paylaşıldığı ve yeni dostlukların oluşturulduğu önemli aktivitelerdir. Bu kongrede farklı ülkelerden pediatri hemşireliği alanındaki değerli meslektaşlarımızı bir araya getirmek, ulusal ve uluslararası düzeyde bilgi ve deneyimleri paylaşmak ve sorunlarımıza ortak çözümler üretmek amaçlanmıştır. Kongremizde ulusal ve uluslararası düzeyde kendi alanlarında otorite olan konuşmacıların katkıları ile gerçekleştirilecek konferans ve panellerin yanı sıra sözel ve poster bildiri oturumları ve kurslar yer alacaktır. Kongre dilimiz Türkçe ve İngilizce olacaktır. Kongre süresince Türkçe ve İngilizce simültane çeviri yapılacaktır.

Kongrede pediatri hemşireliğinin gelişmesi ve alanda yaşanan sorunların tartışılması ve çözüm önerilerinin geliştirilmesi için sağlıklı ve etkin bir iletişim ortamı oluşacağına inanıyoruz. Bu kongrenin, farklı alanlarda çocuklarla çalışan tüm hemşirelere yoğun öğrenme ve bilgilerini yenileme fırsatı sağlayacağına ve sizlerin desteği ve katılımı ile başarılı olacağına inanıyor ve katılımlarınızı bekliyoruz. Ankara’ da 5. Ulusal ve 2. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresinde buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Hicran Çavuşoğlu
Kongre Başkanı

Geri