4. İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi
 
  
  Antalya / Belek
  22-25.EKİM,2015
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   22-25.EKİM.2015
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kontinans Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Cornelia Diamond Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.islevseluroloji2015.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

4. İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongre’mizi 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında Cornelia Diamond Hotel, Belek-Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Kongremizin ilk günü Dr. Christopher Chapple, Dr. Sanjay Kulkarni ve Dr. Roger Dmochowski’nin konuşmacı olarak yer alacağı “ICS Add on Course on Urethral Strictures” temalı kursumuzu yapmayı planlıyoruz. İlginizi çekeceğini umuyorum. Ayrıca kadın ürolojisi alanında deneyimli Dr. Mickey Karram bizlerle deneyimlerini paylaşacak.

Ülkemizin işlevsel üroloji ve kadın ürolojisi alanında tecrübeli hocalarıyla birebir tartışma ve dinleme olanağı bulacağız. Bu sene Ürodinami kursu’muzu bir sertifikasyon programı formatına çevirmeyi hedefliyoruz. Kongre esnasında teorik eğitimlerini alacak sınırlı sayıdaki katılımcı kongre sonrası kendilerine en yakın belirlenen merkezlerde pratik eğitimlerini de alacaklar. Teorik ve pratik eğitim sonrası yeterlilik belgesi almaya hak kazanacaklar.

Konremizle ilgili bilgilere islevseluroloji2015.org adresinden ulaşabilirsiniz. Bu vesileyle sizlere 2015 yılının sağlık ve mutluluk getirmesini diliyor ve kongremizi bu seneki programınıza eklemenizi rica ediyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Zafer Aybek
Kontinans Derneği Başkan

Geri