9. Ulusal Veteriner Anatomi Kongresi
  
  Elazığ
  7-10.EYLÜL,2015
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   Elazığ
TARİH   7-10.EYLÜL.2015
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı

ETKİNLİK MERKEZİ   Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://vetanat2015.org/index.html
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Veteriner Anatomi Ailesinin Değerli Üyeleri;
İlk olarak Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Organizasyonunda 1998 yılında yapılan toplantı ile bir araya gelen Veteriner Anatomistler, o toplantıda 2 yılda bir kendi kongrelerini düzenleme kararı almışlardı. İlki 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Anatomi anabilim Dalı tarafından Uludağ’da düzenlenmiş, sırasıyla Ankara, Adnan Menderes, Erciyes, Yüzüncü Yıl, Afyon Kocatepe, Selçuk ve İstanbul Üniversitesi Veteriner fakülteleri Anatomi Anabilim Dalları tarafından düzenlenmiştir. 2013 Yılında İstanbul’da düzenlenen 8. Veteriner Anatomi Kongresinde, bir sonraki kongrenin Elazığ’da düzenlenmesi kararı alınmıştır. Bu karar ile 9. Ulusal Veteriner Anatomi Kongresinin Elazığ'da gerçekleşecek olmasından memnuniyet duyduğumuzu ve Veteriner Anatomi ailesini Elazığ’da ağırlayacak olmamızdan onur duyduğumuzu düzenleme kurulu adına ifade etmek isterim.

Türk Veteriner Anatomi ailesinin üyelerinin bir araya geldiği, bilgi alış verişlerinin ve yeni işbirliklerinin yapıldığı, deneyimli hocalarımızın katkılarının genç araştırmacılar için yol gösterici ve yeni ufuklar oluşturduğu bir kongre umuyorum.

Hem mesleki ve hem de sosyal programlarımızla Elazığ’ın en güzel mevsiminde keyifli bir zaman geçireceğimiz umuduyla sizleri kongremize bekliyoruz.

Prof.Dr. Sadık YILMAZ
Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Geri