1. Diş Teknisyenliği Kongresi
 
  
  İstanbul
  4-6.EYLÜL,2015
     
KATEGORİ  
Diş Hekimliği
YER   İstanbul
TARİH   4-6.EYLÜL.2015
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Diş Teknisyenleri Dernekleri Federasyonu


ETKİNLİK MERKEZİ   Wyndham Grand Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Recro Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://disteknisyenlerikongresi.com/index.html
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Federasyonumuz tarafından 1. Diş Teknisyenliği Kongresini 04-06 Eylül 2015 tarihinde, Wyndham Grand Otel İstanbul'da düzenleyerek siz meslektaşlarımızı ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetimizi paylaşmak isterim.

Ülkemizde mesleğimiz ile ilgili yaşanan gelişmelere, diş teknisyenlerinin içinde bulunduğu duruma dikkat çekmek ve kamuoyu oluşturmak amaçlı bu kongrenin bir fırsat olduğunu düşünmekteyim.

Diş teknisyenleri kongresi sizlerin değerli katılımları ve yurt dışından gelecek katılımların da varlığı ile uluslararası bir kongre olacaktır. Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi bilimsel paylaşımlarının yanı sıra meslektaşların bir arada bulunabilmelerine olanak sağlayacaktır.

Bu kongrenin, diş teknisyenleri, diş hekimleri ve bilim insanları ile birlikte olmanın ötesinde meslek birliğini güçlendirmek ve gelecek kaygılarının tartışılabileceği ortamı oluşturarak çözüm önerilerinin hayata geçirilmesinde bir kilometre taşı olması arzusundayım.

Mesleğimizin hak ettiğini düşündüğümüz konuma gele-bilmesi için "gelin tanış olalım, işi kolay kılalım" felsefesiyle tüm meslektaşlarımızı kongreye davet ediyorum.


Sevgi ve Saygılarımla,


Şahin KÖSEGİL

Diş Teknisyenleri Dernekleri
Federasyonu Başkanı

Geri