Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Günleri 5. Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu
 
  
  Ankara
  25-27.HAZİRAN,2015
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Ankara
TARİH   25-27.HAZİRAN.2015
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hacettepe Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü

ETKİNLİK MERKEZİ   Hacettepe Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   DMR Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://beslenmegunleri2015.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Hacettepe Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak 2 yılda bir düzenlediğimiz “Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Günleri” mezuniyet sonrası eğitim programlarının beşincisini sizlere duyurmanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz.

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü geçmişten günümüze “Beslenme ve Diyetetik” bilim dalını ve dolayısıyla “diyetisyen” mesleğinin önemini ve toplum için vazgeçilmezliğini ülkemizde anlatmaya çalışmaktadır. Bunu yaparken en önemli faaliyeti olarak; günün gereği diyetisyenin yetiştirilmesi ve en az bunun kadar önemli olduğunu düşündüğümüz mezunlarımızın (meslektaşlarımızın) bilgi ve deneyim paylaşımlarını yapabilmeleri amacıyla bilimsel faaliyetlerine yoğun biçimde devam etmektedir. Bu sorumlulukla ve istekle; tüm meslektaşlarımızın bilgilerini güncelleyebileceği, yenilikleri takip edebileceği ve mesleki paylaşımlarını gerçekleştirebileceği tam anlamıyla mezuniyet sonrası bir eğitim kursu planlanmıştır. Mezuniyet sonrası bu aktivitenin programı, ülke dinamikleri göz önüne alınarak diyetisyen mesleğine yönelik gelecekte olası tehditleri de düşünerek hazırlanmıştır.

“Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Günleri V. Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu”na katılım, siz değerli meslektaşlarımızın gereken verimi alması ve istenen paylaşımın aktif biçimde gerçekleştirilebilmesi için katılımcı sayısı sınırlandırılmıştır. Kayıt yaptıran meslektaşlarımıza program öncesi dağıtılmak üzere tüm konuşmaların tam metinlerinin ve diğer görsel verilerin yer aldığı bir kitabın da hazırlanacağını bildirmekten büyük mutluluk duymaktayız. Ayrıca katılımcıların çalışmaları da poster oturumuyla değerlendirilerek kurs kitapçığında yer alacaktır. Ankara’da, 25 - 27 Haziran 2015 tarihlerinde sizlerle buluşmak dileğiyle, saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. H. Tanju Besler
Düzenleme Kurulu Adına

Geri