Çocukluktan Erişkinliğe Obstrüktif Akciğer Hastalıkları Sempozyumu
  
  Nevşehir / Kapadokya
  3-5.EYLÜL,2015
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Nevşehir / Kapadokya
TARİH   3-5.EYLÜL.2015
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Toraks Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Perissia Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://ttdguzsempozyumu2015.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizin 3.900 üyesi ile Göğüs Hastalıkları alanındaki en büyük ailesi olan Türk Toraks Derneği 3-5 Eylül 2015 tarihleri
arasında ‘Çocukluktan Erişkinliğe Obstrüktif Akciğer Hastalıkları Sempozyumu’nu gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşamaktadır. Kapadokya Perissia Otel’de hayat bulacak olan sempozyumumuza sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

TTD KOAH, Astım/Allerji ve Çocuk Göğüs Hastalıkları Çalışma Grupları’nın birlikte düzenlediği bu sempozyumda hem dünyada hem de ülkemizde yaşam kalitesini ve süresini etkileyen en önemli hastalık gruplarından biri olan obstruktif akciğer hastalıklarının çocukluktan erişkinliğe uzanan seyri zengin bir program eşliğinde tartışılacaktır. Bilimsel program kapsamında, yurtiçi ve yurtdışından alanında deneyimli birçok konuşmacıyı dinlemek ve deneyimlerinden faydalanma fırsatı bulacağız.

Sempozyum programında obstruktif akciğer hastalıklarının etyolojisinden başlayarak, hastalığı etkileyen faktörleri, tedavi yöntemlerini ve rehberleri tartışmayı planladık. TTD kongrelerinde olduğu gibi genç ve hevesli meslektaşlarımıza sempozyum katılım bursları ve araştırma ödülleri verilecektir. Sempozyumun sizlerden gelecek 
bildirilerle güçleneceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle tüm bilim insanlarını sempozyuma bildirileri ile katılmaya davet ediyoruz.

Güzel Kapadokya’da yapılacak olan sempozyumun bilimsel içeriğinin yanı sıra yoğun çalışma temponuzdan uzakta, yorgunluğunuzu atabileceğiniz, dostlukları ve birlikteliğimizi pekiştirebileceğimiz keyifle anılacak bir toplantı olmasını diliyoruz.

Obstruktif akciğer hastalıklarının çocukluktan erişkinliğe seyrini daha iyi anlayabilmek adına bilgilerimizi güncellemek, deneyim ve sorunlarımızı paylaşmak için planladığımız bu toplantıda sizleri aramızda görmeyi arzu ediyor, katılımınız ve katkılarınız ile başarılı bir sempozyum olacağı umudu ile sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Türk Toraks Derneği

Geri