İBH Okulu 2015
 
  
  İstanbul
  29-30.MAYIS,2015
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   29-30.MAYIS.2015
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İmflamatuvar Barsak Hastalıkları Derneği (İBH)

ETKİNLİK MERKEZİ   Divan Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Global Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://ibhokulu2015.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarım,

Gastroenteroloji Bilim Dalı kapsamında, ülkemiz çapında yaygınlaşan İnflamatuvar Barsak Hastalıkları’na odaklanan çalışmalarımızın temeli İBH Grubunu oluşturduğumuz 1992 yılına dayanmaktadır. O günlerden bu yana, özellikle İBH derneğini kurduğumuz 1996 yılından itibaren İBH’nın tanı ve tedavisinde en yeni ve doğru bilgileri yurt sathına yaymak konusunda önemli mesafe alındığı kanısındayız.

Aynı amaçtan yola çıkarak, uzman meslektaşlarımızın ve ilaç endüstrisinin teşvikleriyle, ilk defa 2012 yılı Ocak ayında “İBH Okulu”nu Antalya’da, ikincisini 2013 yılı Mayıs ayında ve üçüncüsünü 2014 yılı Mayıs ayında İstanbul da gerçekleştirdik. Hekimlerimizin İBH konusunda gelişmelere ve yeniliklere dair bilgi seviyelerini mükemmele ulaştırmak bakımından, gerek öğretim üyelerine, gerekse ilaç endüstrisine önemli görevler düştüğü kanısındayız.

Konularında uzman ulusal konuşmacıların davetli olarak katılımı ile katılımcı uzman hekimlerimize İnflamatuvar Barsak Hastalıklarındaki son gelişmelerin aktarılacağı 4. İBH Okulu’nu 29-30 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul, Divan Hotel’de gerçekleştireceğiz.

İBH Okulu konuları ve konuşmacılara yönelik her türlü önerinize açık olacağımızı özellikle vurgulamak isteriz.

“İBH Okulu 2015’de sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat Törüner
Düzenleme Kurulu Başkanı

Geri