26. İstanbul Masterclass Sempozyumu
 
  
  İstanbul
  20-21.KASIM,2014
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   20-21.KASIM.2014
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı

ETKİNLİK MERKEZİ   İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi, Monoblok Binası İSTEM
Toplantı Salonu
ORGANİZATÖR KURULUŞ   K2 Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://istanbulmasterclass.org/26.masterclass/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı tarafından Anatomi Anabilim Dalı’nın çok değerli desteği ve uygulayıcı öğretim üyelerimizin büyük katkıları ile düzenlenmekte olan “İstanbul Masterclass Sempozyumları”nın 26.sını 20-21 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

20 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi Kadavrada Uygulamalı Diseksiyon Kursu’nda vaka sunumları ve tartışmalarının yapılacağı teorik oturumlara ek olarak, canlı ameliyat ve sınırlı sayıda katılımın olacağı FESS kadavra diseksiyonu gerçekleştirilecektir.

21 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Septorinoplasti ve Radyofrekans Kadavrada Uygulamalı Diseksiyon Kursu’nda ise, yine vaka sunumları ve tartışmalarının yapılacağı teorik oturumlar, canlı ameliyat ve sınırlı sayıda katılımın olacağı Rinoplasti kadavra diseksiyonu gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin KBB FESS ve Rinoloji Masterları, teorik oturumlardaki sunumları, canlı ameliyatları ve diseksiyonlar ile deneyimlerini paylaşmak üzere bizlerle birlikte olacaklar.

Bugüne kadar bizlere verdiğiniz desteğe teşekkür eder, 26. İstanbul Masterclass Sempozyumu’nda sizlerle tekrar birlikte olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

İstanbul Masterclass Rinoloji Bilimsel Kurulu
Prof. Dr. Kemal DEĞER
Prof. Dr. Nesil KELEŞ
Prof. Dr. Fikret İLERİ
Prof. Dr. Halis ÜNLÜ
Prof. Dr. Metin ÖNERCİ

Geri