5. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi
 
 
  5th International Health Performance and Quality Congress
  Antalya / Kundu
  20-22.KASIM,2014
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Antalya / Kundu
TARİH   20-22.KASIM.2014
DÜZENLEYEN KURULUŞ   T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı

ETKİNLİK MERKEZİ   WOW Kremlin Palace Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.kalitekongre2014.saglik.gov.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Sağlık Çalışanları;

2009 yılından bu yana Bakanlığımız tarafından gerçekleştirilen “Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongreleri”nin beşincisi 20 – 22 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecektir.

Daha önceki Kongrelerimizde olduğu gibi yoğun katılımın ve paylaşımın beklendiği, ilgili tüm paydaşların davet edileceği Kongrede; yurtiçi ve yurt dışından akademisyenler ve sağlık yöneticileri ile kamu ve özel sektör uygulayıcılarının karşılıklı olarak birikim, deneyim ve görüşlerini paylaşabilecekleri bir ortam oluşturulması amaçlanmıştır. V. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi; sağlık hizmetlerinde kalite, akreditasyon, hasta ve çalışan güvenliği ekseninde pratik uygulamaları içinde barındıracak şekilde tüm sağlık profesyonellerini bir araya getirecektir.

Kongre kapsamında; sektör temsilcilerinin deneyim ve birikimleri ile bilimsel çalışmalar paylaşılacak olup, ayrıca 4.Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri Yarışması, SKS Bilgi Yarışması düzenlenecek, sağlık kurum ve kuruluşlarının Stant açmaları sağlanacaktır.

Ülkemiz için kendi alanında verimli ve etkin bir bilgi paylaşım ortamı oluşturmayı hedefleyen “V. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi”nde değerli sağlık çalışanları, sağlık yöneticileri ve akademisyenler bizleri katılımları ile onurlandıracaklardır. Tüm paydaşlarımıza katkılarından dolayı şimdiden teşekkür eder, hep birlikte faydalı ve başarılı bir Kongre gerçekleştirmeyi dilerim.Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ
Kongre Başkanı
Sağlık Bakanlığı Müsteşarı


Geri