11. Uludağ İç Hastalıkları Kış Kongresi
 
  
  Bursa / Uludağ
  8-11.MART,2015
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   8-11.MART.2015
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları AD.

ETKİNLİK MERKEZİ   Karinna Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Burkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.uludagichastaliklari.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,


Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından düzenlenen
11. Uludağ İç Hastalıkları Kış Kongresi' nin Uludağ Karinna Otel'de 08 - 11 Mart 2015 tarihleri arasında düzenleneceğini duyurmaktan büyük onur ve mutluluk duyarız.

Kongremizde yine bu yıl İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dallarının katılımı ile tam bir bilimsel toplantılar yumağı oluşturulacaktır. Sizlere geniş kapsamlı bir bilimsel program sunabilmek amacıyla çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz.

Bu yıl iç hastalıklarının değişik dallarını içeren konuları sizlerin de önerileri dikkate alınarak hazırlanacaktır. Konularında uzman olan deneyimli öğretim üyelerimizin güncel gelişmeleri ve bunların pratik uygulamalarını bizlerle paylaşabilecekler. Toplantıların günlük mesleki uygulamalarımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Kongremiz; iç hastalıkları uzmanları, aile hekimleri, araştırma görevlilerimizin bir araya geldiği, bilgilerin paylaşıldığı ortak çözümlerin üretildiği bir ortam olacaktır. Sözlü ve poster sunumlarında araştırmacılarımızı teşvik etmeye yönelik ödüllerimiz yer almaktadır.

Kongremizde sizlerle buluşmak üzere, saygılar sunarız.Bilimsel Kurul Adına
Prof. Dr. Rıdvan Ali


Geri