ICLIC 2022 Uluslararası İklim Değişikliğinin Sağlık, Yaşam, Mühendislik
  ve Sosyal Bilimler Üzerindeki Etkileri Kongresi
 
  International Congress of Climate Change Effects on Health, Life Engineering and Social Sciences
  Konya
  27-30.EYLÜL,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   Konya
TARİH   27-30.EYLÜL.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ  
ETKİNLİK MERKEZİ   Selçuklu Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Nutuva Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   icliccongress.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız ve Katılımcılarımız

Küresel iklim değişikliği krizinin etkileri tüm dünyada giderek artmış ve tüm bilim dallarını ve sektörleri ilgilendiren temel konu haline gelmiştir. Bugün iklim değişikliği ile ilgili sorunları azaltmak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir ve sağlıklı bir dünya bırakmak için bugünden harekete geçmeliyiz.

Uluslararası İklim Değişikliğinin Sağlık, Yaşam, Mühendislik ve Sosyal Bilimler Üzerindeki Etkileri Kongresi'nin (ICLIC 2022) 'İklim Değişikliği için Sağlık, Yaşam, Mühendislik ve Sosyal Bilimlerinde İşbirliği', 'Sıfır Atık Destekli İklim Değişikliği Mücadelesi' ve 'Karbon Yönetimi' temalarıyla 27-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Konya, Türkiye’de gerçekleştirileceğini duyurmaktan büyük onur duyuyoruz. Kongre ile ilgili tüm ayrıntılara www.icliccongress.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Kongre, iklim değişikliğinin insan ve hayvan sağlığı, tüm mühendislik, yaşam ve sosyal bilimler üzerindeki etkileri ile ilgili en son konulara ilişkin uluslararası sonuçları ve önerileri tartışmak amacıyla dünya çapında akademisyenler, araştırmacılar ve özel veya devlet kurumları ile uluslararası bir forum, çözüm ve projeler oluşturma amacını taşımaktadır. Bu etkinlik, ünlü açılış konuşmacılarının katılımını, sözlü sunumları, poster oturumlarını ve Bilimsel Programda ele alınan konularla ilgili teknik konferansların yanı sıra çekici bir sosyal ve kültürel programı içerecektir.

Konferansta ayrıca şirketlerin ve/veya kurumların ürünlerini, hizmetlerini, yeniliklerini ve araştırma sonuçlarını sunabilecekleri bir alan da bulunacaktır. Siz veya şirketiniz bu kongreye katılmak isterseniz lütfen teknik sekreterya ile iletişime geçiniz.

Düzenleme Kurulu adına, tüm bilim camiasını, önerilen konulardan herhangi biriyle ilgili bilgi veya bildirilerinizi sunarak bu kongreye katılmaya davet ediyoruz. Saygılarımla


Prof. Dr. Kubilay Kurtulus BAŞTAŞ
Kongre Başkanı

Geri