14. Multidisipliner Nöroonkoloji Sempozyumu
  
  İstanbul
  17-19.KASIM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   17-19.KASIM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Nöroonkoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   The Marmara Otel Taksim
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   mnos2022.com/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarımız

Covid 19 nedeni ile ancak sanal ortamlarda bilimsel ve sosyal etkileşimlerimizi devam ettirebildiğimiz bu zorlu süreç sonrasında, 14. Multidisipliner Nöroonkoloji Sempozyumu’nu (MNOS), 17-19 Kasım 2022’de İstanbul’da yüz yüze gerçekleştirebilecek olmanın heyecanını duyuyoruz.

MNOS ile Nöroonkoloji alanında görüntülemeden, morfolojiye, moleküler bilgilere, tedavi yaklaşımlarına ışık tutacak güncel bilgileri beraberce paylaşmak ve multidisipliner yaklaşımla bu bilgileri harmanlamayı hedefliyoruz….

Sempozyumda nöroonkoloji alanında tanıdan tedaviye güncel gelişmelerin tartışılacağı konferanslar, paneller, multidisipliner yaklaşımla olguların tartışılacağı oturumlar, nöroonkoloji alanındaki araştırmaların ve ilginç olguların sunulacağı poster ve sözlü bildiri platformlarımız yer alacaktır.

14. Multidisipliner Nöroonkoloji Sempozyumu’muza beyin cerrahı, radyasyon onkoloğu, medikal onkolog, radyolog, patolog aslında nöroonkoloji ile ilgilenen tüm meslektaşlarımızı davet ediyoruz. Sizlerin katılımı ve katkıları ile daha da güzelleşecek sempozyumumuzda buluşmayı, bu heyecanı hep birlikte paylaşmayı diliyoruz….


Sevgi ve saygılarımızla


Yıldız Güney
Nöroonkoloji Dernek Başkanı


Süheyla Bozkurt
Nöroonkoloji Dernek Başkan Yardımcısı

Geri