CICMS 2022 6. Kültürel Bilişim, İletişim ve Medya Çalışmaları
  Konferansı
  
  İzmir
  25-27.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
İletişim
YER   İzmir
TARİH   25-27.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi
-Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi
-9 Eylül Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü

ETKİNLİK MERKEZİ   Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.cicms2023.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Merhaba.
25-27 Ekim 2022 tarihlerinde, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi ev sahipliğinde yüz yüze gerçekleştireceğimiz, “6. Kültürel Bilişim, İletişim ve Medya Çalışmaları” konferansımıza hoş geldiniz.

Konferansımızın temel amacı, iletişim ve kültürel bilişim alanının farklı disiplinlerinde çalışmakta olan akademisyenleri bir araya getirerek bilgi ve deneyim paylaşımı sağlamaktır. Konferans, Dünya’nın farklı ülkelerinden akademisyenleri bir araya getirmeyi amaçlarken, siz değerli araştırmacılara da iletişim ve kültürel bilişim alanlarından çalışmalarınızı değerli akademisyenlere sunma fırsatı sağlamaktadır. Konferansın resmi dilleri Türkçe ve İngilizcedir. Konferans, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi ve 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir.

Konferansımıza Kültürel Bilişim, İletişim, Turizm, Medya Çalışmaları, Radyo, Televizyon, Sinema, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Ekonomi, Yöneticilik, Siyasal İletişim, İnsan Kaynakları, Sosyal Medya, Fotoğrafçılık, Yeni Medya, Eğitimde İletişim, İletişimde Uzaktan Eğitim, İletişimde Etik, Sağlık İletişimi, Dijital Yetkinlikler ve Dijital Okuryazarlık, Güzel Sanatlar ve İletişim ve Medya çalışmalarına yönelik diğer çalışmalarınızla katılabilirsiniz.

Geri