2. Uluslararası Acil Tıp Kongresi
  2nd International Congress on Emergency Medicine "ICon-EM"
  Antalya / Belek
  10-13.KASIM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   10-13.KASIM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Acil Tıp Vakfı
ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Golf Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Solo Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   icon-em.tuat.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Acil Tıp Vakfı Tarafından düzenlenecek olan 2. Uluslararası Acil Tıp Kongresi, bu yıl 10-13 Kasım 2022 tarihleri arasında Gloria Golf Resort Otel, Belek/Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongremizde saygın bilim insanlarının deneyim ve çalışmalarının bu bilimsel programda yer alması için şimdiden çalıştığımızı belirtmek isteriz. Acil tıp uzmanları, acil tıp asistanları, acil servis pratisyen hekimleri ile paramedik ve eczacıların da katılabileceği sağlık camiasının en önemli yapı taşlarını bir araya getirmeyi planlıyoruz. Kongremize katılacak olan sağlık çalışanlarımızın mesleki uygulamalarına katkılar sunacak teorik ve pratik uygulamalar yanında çalışma şartları ve özlük haklarına olumlu katkılar sunacak muhatapları da bir araya getireceğimizi belirtmek isteriz. Acil Tıbbın içerisinde yer alan tüm bölümleri buluşturmaya çalışırken herkesin bilimsel olarak heybesini doldurabileceği bir kongreye hazırlanıyoruz. Amacımız ülkemiz ve birçok ülkeden seçkin konuşmacılar ve katılımcılar ile yenilikçi uluslararası kongre yapmaktır. Kongre genel bilgileri ve sponsorluk aktiviteleri bu kitapçık içinde yer almaktadır.

Şimdiye dek kongrelerimize çeşitli şekillerde destek veren firmalara, firmaların yöneticilerine ve kongremizde güler yüzleriyle, yorulmak bilmeden renk katan firma çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Kongremize stant, ak􀆟vite ve hekim katılımıyla katkılarınızı bekliyoruz.

Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağımız, dostluklarımızı pekiştireceğimiz 2. Kongremize, bundan önce olduğu gibi desteklerinizi ve katkılarınızı bekler Türkiye Acil Tıp Vakfı olarak saygılarımızı sunarız. Kongreye göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Türkiye Acil Tıp Vakfı Yönetim Kurulu

Geri