Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği İlkbahar Sempozyumu
  
  İstanbul
  10-11.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   10-11.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tkrcdilkbahar2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği tarafından bilimsel kongrenin yapılmadığı yıllarda düzenlenen sempozyumlardan biri olan İlkbahar Sempozyumu bu yıl İstanbul Tıp Fakültesi’nde gerçekleşecektir. Pandemi nedeniyle ertelen ulusal kongremizi yakın bir tarihte büyük bir katılım ile gerçekleştirdikten sonra, 10-11 Haziran 2022 tarihlerinde yapılacak bu sempozyumda daha çok selim anorektal hastalıklar canlı ameliyatlar eşliğinde tartışılacaktır.

İki gün sürecek ve hibrid olarak yapılacak sempozyumumuzu, hemoroidal hastalıktan pelvik taban bozukluklarına birçok selim anorektal hastalıkta klasik cerrahi ameliyatlardan yeni tekniklere kadar cerrahi girişimler deneyimli meslektaşlarımız tarafından yapılacak canlı ameliyatlar ile sizlere hem teorik, hem de pratik bilgiler eşliğinde hazırlamaktayız. Canlı ameliyatlar esnasında moderatörlerin eşliğinde yapılacak tartışmalarda seçilecek cerrahi yöntemler ve cerrahi sonrası gelişebilecek komplikasyonların yönetimi de ele alınacaktır.

Ayrıca mültidisipliner yaklaşımların öne çıktığı pelvik taban hastalıklarında, bu konuda deneyimli fizik tedavi ve rehabilitasyon, üro-jinekoloji ve radyoloji uzmanlarının görüş ve yaklaşımları videolar eşliğinde sunulacaktır.

Siz değerli meslektaş ve hocalarımızı 10-11 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul Tıp Fakültesi’nde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla ,

Dr. Türker Bulut
Sempozyum Başkanı

Dr. Metin Keskin
Sempozyum Sekreteri

Geri