ODMFR 2022 4. Uluslararası Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal
  Radyoloji Kongresi
  
  İzmir / Selçuk
  19-23.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Selçuk
TARİH   19-23.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Palm Wings Ephesus Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   NL Mice
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.odmfr2022.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Disiplinimizin diğer diş hekimliği ve tıp bilimleri ile yakın ilişkisi göz önüne alındığında Multidisipliner bir kongre düzenlemenin fikrini ve bu kongreyi diğer bilim dallarını da katarak daha geniş çaplı ve bir kongre olarak organize etmenin heyecanı içindeyiz. Bu sene uluslararası formatta düzenleyeceğimiz ODMFR 2022 Kongresi (4. Uluslararası Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği Kongresi) 19 Ekim- 23 Ekim 2022 tarihleri arasında, Palm Wings Ephesus Hotel, Selçuk-İzmir'de düzenlenecektir.

Bu kongrede Endodonti, Periodontoloji, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Pedodonti, Protetik Diş Tedavisi gibi disiplinlerin radyoloji ile multidisipliner yaklaşımları izlenecektir. Ayrıca Avrupa Dentomaksillofasiyal Radyoloji Derneği'nin (EADMFR) iş birliği içinde Temporomandibular Eklem Kursu yanı sıra USG Kursları düzenlenecektir. Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji derneğimiz tarafından geçmiş yıllarda olduğu gibi en iyi poster ve sözlü sunum ödülleri yanında ilk defa vereceğimiz Prof. Dr. Erdoğan Turgut Hocamız adına özel çalışma ödülümüzde verilecektir. Ayrıca bu yıl ilk defa düzenlemeyi planladığımız endüstri partnerlerimizle sponsorlarımız ürünleri ile ilgili yenilikleri size iletmeye çalışacaklardır.

Ayrıca son çıkan yönetmelikler dikkate alınarak kongremizde isteyen katılımcıların sunumları süreli yayın yapan ve TR dizinde ULAKBİM’de kayıtlı Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisinde “European Annals of Dental Sciences” tam metinli olarak yayınlanacaktır. Detaylı bilgiye bildiri gönderim kurallarından ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sosyal programlarımız, geleneksel tavla turnuvamız ve gala yemeği ile üyelerimiz ile yüz yüze birlikte olmanın heyecanını taşıyoruz.

Her zaman olduğu gibi güzel bir kongrede hep birlikte olmak dileğiyle,

Saygılarımla,


Prof. Dr. Kaan ORHAN
Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği Başkanı

Geri