9. Uluslararası GAP ZİRVESİ Bilimsel Araştırmalar Kongresi
  9th International GAP SUMMIT Scientific Research Congress
  Adıyaman / ONLINE
  1-3.TEMMUZ,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   Adıyaman / ONLINE
TARİH   1-3.TEMMUZ.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İktisadi Kalkınma Ve Sosyal Araştırmalar Enstitüsü (İKSAD)

ETKİNLİK MERKEZİ   Adıyaman / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.gapzirvesi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
9. ULUSLARARASI GAP ZİRVESİ BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR KONGRESİ siz değerli araştırmacıları bir araya getiriyor!

Sosyal Bilimler, Fen ve Mühendislik Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Güzel Sanatlar, Eğitim Bilimleri, Spor Bilimleri, Mimarlık ve Tasarım Bilimleri alanında araştırmalar yapan, Türkiye’den ve dünyadan bilim insanlarını bir araya getirmek ve özgün nitelikteki yeni çalışmaların bilinirliğini sağlamak, araştırmacıların çalışmalara dair paylaşımlarını sağlamak ve bu süreçle bilimin gelişimine katkı sunmaktır.

Kongremiz kapsamında 13 ülkeden akademisyenler sözlü sunumlarını yapacaklardır. Özel ISBN numaralı TAM METİN KİTABI kongre sonrasında basılacaktır.

9. ULUSLARARASI GAP ZİRVESİ BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR KONGRESİ, akademik teşvik kriterleri ve diğer akademik yükselmeler ve DOÇENTLİK kriterleri ve tüm prosedürlerini sağlamaktadır.

Kongremizin sunum dili Türkçe, Azerbaycan Dili ve İngilizce’dir. Kongrede sunulacak olan tüm özet ve tam metin bildiriler intihal programında taranarak hakem sürecine alınacaktır. Hakem sürecinden geçmek kaydıyla elektronik ortamda ISBN numarasıyla e-kitap olarak yayımlanacaktır.

Özgün değeri yüksek ve alana nitelikli katkı sağlayacak olan değerli çalışmalarınızla, 9. ULUSLARARASI GAP ZİRVESİ BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR KONGRESİ'ne katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Geri