8. Disiplinlerarası Üroonkoloji Kongresi
  
  Antalya / Belek
  9-11.ARALIK,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   9-11.ARALIK.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği
-Türk Üroonkoloji Derneği
-Türk Tıbbi Onkoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Xanadu Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   disiplinlerarasiuroonkoloji2022.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği, Türk Üroonkoloji Derneği ve Türk Tıbbi Onkoloji Derneği ile birlikte gerçekleştireceğimiz Disiplinlerarası Üroonkoloji Kongresi’nin 8. si 9-11 Aralık 2022 tarihleri arasında uzun bir pandemi dönemi sonrasında yüz yüze gerçekleştirecek olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. İlkini 2009 yılında gerçekleştirdiğimiz ve iki yılda bir dönüşümlü olarak her üç derneğin sıra ile ev sahipliğini yaptığı kongremiz bu yıl Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği’nin ev sahipliğinde yapılıyor.

Üroonkoloji alanında multidisipliner yaklaşım konusunda ülkemizde öncü olan derneklerimizle bu geleneği yıllardır sürdürmekten büyük bir onur duymaktayız. Bu yıl kongre programımızda nitelikli bilimsel içeriğin yanı sıra pandemi nedeniyle ertelediğimiz prostat kanseri konsensus toplantısını da gerçekleştireceğiz.

Üroonkolojide en güncel konuları, ülkemizin bu alandaki değerli bilim insanları ile birlikte gözden geçirmek üzere Üroonkoloji’ye kendini adamış tüm meslektaşlarımızı, aramızda görmek ve bilgilerimizi paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Gökhan Özyiğit
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Güven Aslan
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Murat Dinçer
Kongre Eş Başkanı

Geri