Türkiye Romatoloji Derneği Yaz Okulu
  
  Çanakkale
  30.HAZİRAN-3.TEMMUZ,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Çanakkale
TARİH   30.HAZİRAN-3.TEMMUZ.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Romatoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Kolin Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.trdyazokulu.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

Hepimizin bildiği üzere son yıllarda yalnızca yan dal uzmanlık öğrencilerimizin ve genç uzmanlarımızın sayısı giderek artmakla kalmıyor romatoloji bilim alanında da baş döndürücü bir hızla yenilikler, gelişmeler ortaya çıkıyor. Sonuçta Türkiye Romatoloji Derneği olarak özellikle gençlerimizle paylaşacağımız daha çok bilgi ve deneyim olduğunu ve doğal olarak da sizlerle daha fazla vakit geçirmemiz gerektiğini hissettik. Hepimizin geleneksel “fellow eğitim toplantısı”ndaki motivasyonunu görmek de bu düşüncemizi kuvvetlendirdi ve bir de “yaz okulu” olmasının iyi olacağını gündeme getirdi.

Nitekim pandemi nedeni ile geçen sene yaz döneminde düzenlediğimiz fellow eğitim toplantısının büyük ilgi görmesi ve ihtiyaç dahilinde tekrarının yapılması için gelen istek üzerine, 30 Haziran - 3 Temmuz 2022 tarihleri arasında Çanakkale’de “TRD Yaz Okulu”nun düzenlenmesine karar verdik.

Romatoloji’ye yeni başlayan ve her geçen gün sayıları artan fellowların eğitim ihtiyacını karşılamak için destekleyici nitelikte bir içeriğe sahip olacak bu eğitim toplantısına sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Asya ve Avrupa topraklarında kurulmuş ve tarih boyunca farklı kültürlerin elinde yoğrulmuş bir coğrafya olan Çanakkale’de birlikte olmak Cumhuriyetimizin temellerine vesile olan, ne zorluklarla kurulduğunu bize anlatan Çanakkale Deniz ve Kara Savaşlarının şanlı topraklarında sizlerle bir araya gelmek dileğiyle...

Sevgi ve saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu
Dr. Fatoş Önen, Dr. Servet Akar, Dr. Timuçin Kaşifoğlu, Dr. Gökhan Keser, Dr. İsmail Sarı

Geri