17. Ulusal 3. Uluslararası Veteriner Cerrahi Kongresi
  
  Samsun
  15-17.EYLÜL,2022
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   Samsun
TARİH   15-17.EYLÜL.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi AD

ETKİNLİK MERKEZİ   Sheraton Grand Samsun Oteli
ORGANİZATÖR KURULUŞ   PCO Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   vcrk2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

Hepimizin bildiği üzere yaşanan pandemi nedeniyle 2020 yılında yapmayı planladığımız XVII. Ulusal ve III. Uluslararası Veteriner Cerrahi Kongresini ertelemek zorunda kalmıştık. Pandemi nedeniyle yaşanan sıkıntıların azalması ve normalleşme sürecinin başlaması ile kongremizi planlanandan 2 yıl sonra yeniden yapmak için çalışmalara başlamış durumdayız.

Her ne kadar gecikmeli de olsa, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalı olarak XVII. Ulusal ve III. Uluslararası Veteriner Cerrahi Kongresini düzenleyecek olmanın haklı gururu ve heyecanını yaşıyoruz. Bilindiği üzere Türkiye’nin ilk ve en köklü veteriner kongresi olan Veteriner Cerrahi Kongresi bu defa 15-17 Eylül 2022 tarihleri arasında SAMSUN’da düzenlenecektir.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; kongre düzenlemekten dolayı yaşadığımız tatlı heyecan, siz katılımcıları, ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün milli mücadele meşalesini yaktığı il olan SAMSUN’da ağırlayacak olmaktan dolayı daha da artmaktadır. İki yılda bir düzenlenen Veteriner Cerrahi Kongresi, akademik ve bilimsel içeriğinin yanında, serbest klinisyenlerin ilgi duydukları pratiğe yönelik konularıyla her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Ayrıca uluslararası kimliği nedeniyle, farklı alanlarda uzman yabancı konuşmacıların da bulunacağı kongremizin, mesleğimizin tüm paydaşlarına yararlı olacağı görüşündeyiz.

Kongremizde pet, çiftlik hayvanları, at, egzotik ve yaban hayat cerrahisi alanlarında sözlü ve poster sunumların yapılacağı bilimsel programın dışında, tüm katılımcıların güzel vakit geçireceği sosyal etkinliklere de yer verilecektir.

Akademik, bilimsel ve sosyal anlamda mükemmel zaman geçirebilmeniz için kongre düzenleme kurulu olarak tüm çabamızla çalıştığımızı söylemek isteriz. Çabamızın karşılığı kongremizin yüksek bir katılım almasıyla taçlandırılmış olacaktır. Bu nedenle tüm meslektaşlarımızı 15-17 Eylül 2022 tarihleri arasında SAMSUN’da düzenlenecek olan XVII. Ulusal III. Uluslararası Veteriner Cerrahi Kongresine davet ediyoruz.


Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Ahmet ÖZAK

Geri