ICOMIR 2022 2. Uluslararası Göç Araştırmaları Kongresi
  2nd International Congress on Migration Researches
  ONLINE
  20-22.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   20-22.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Bilimi Destekleme ve Geliştirme Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.icomir.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım ve Konuklar;

Sizleri; 20-22 Mayıs 2022, Türkiye, SANAL OLARAK düzenlenecek olan 2.Uluslararası Göç Araştırmaları Kongresi’ne (ICOMIR-2022) davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

ICOMIR-2022 uluslararası akademik bir kongredir ve sosyal bilimlerin alanlarını kapsar. ICOMIR-2022’in misyonu araştırmacıların, akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer profesyonellerin araştırma sonuçlarını sosyal bilimleri alanlarında sunmaları için bir platform oluşturmaktır. Bu kongre aynı zamanda katılımcıların yeni fikirleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için ortak bulma konusunda fırsatlar sunmaktadır. Kongremiz aynı zamanda genç araştırmacıların, araştırmalarını sunmalarını, diğer genç araştırmacıların uluslararası topluluklarla iletişim kurmalarını ve konferans sırasında başarılı ve kıdemli araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini almalarını sağlamaktır.

ICOMIR-2022’in dilleri İngilizce ve Türkçe’dir .

Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında, hakemlik sürecinden geçtikten sonra tercihe göre ISBN’li tam metinler kitabında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler Uluslararası yayınevi (Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir) tarafından bir veya birden fazla uluslararası editörlü e-kitapta kitap bölümü olarak, hakemlik sürecinden geçtikten sonra editörün kararına göre, 30 Haziran 2022 tarihinde basılacaktır.

ICOMIR Organizasyon Komitesi

Geri