7. Diyabet ve Eşlik Eden Hastalıklar Tedavi Kongresi
  
  İzmir
  17-20.KASIM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir
TARİH   17-20.KASIM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Diyabet Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya İzmir Convention Hotel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Ayder Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   tddiyabettedavisikongresi2022.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

6 yıldır düzenlediğimiz Diyabet Tedavisi Sempozyumunu bu yıl “Diyabet ve Eşlik Eden Hastalıklar Tedavi Kongresi” olarak yapmayı planladık. 2020 yılında derneğimizin yeni ismini almasıyla birlikte faaliyet alanımızı ülke çapında yaygınlaştırma çalışmalarımız artarak devam edecektir.

Daha önce siz değerli meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği sempozyumumuzun başarılı çizgisini artık “Diyabet ve Eşlik Eden Hastalıklar Tedavi Kongresi” olarak gerçekleştireceğiz.

Covid 19 pandemisi nedeni ile son 2 sempozyumumuzu sanal ortamda yapmak zorunda kalmıştık. 2022 yılında kongre şeklinde yapacağımız bilimsel faaliyetimizde diyabet ve diyabetle ilişkili bütün durumların tedavisi ile ilgili yeni, değişen tedavi şekilleri yer alacaktır.

Türkiye Diyabet Derneği tarafından 17-20 Kasım 2022 tarihleri arasında sonbahar günlerinin ılıman esintileri eşliğinde Kaya İzmir Convention Hotelde düzenlenecek olan 7. Diyabet ve Eşlik Eden Hastalıklar Tedavi Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz.

Prof. Dr. Fahri BAYRAM
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Rıfat EMRAL
Türkiye Diyabet Derneği Başkanı

Prof. Dr. Erman ÇAKAL
Kongre Genel Sekreteri

Doç. Dr. Cem HAYMANA
Kongre Genel Sekreteri

Geri