YPCD 2022 Yüz Plastik Cerrahi Derneği 16. Ulusal Kongresi
  
  İstanbul
  9-11.ARALIK,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   9-11.ARALIK.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Yüz Plastik Cerrahi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Radisson Blu Şişli Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ypcd2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Yüz Plastik Cerrahi Derneği tarafından 9-11 Aralık 2022 tarihleri arasında İstanbul Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilecek 16. Ulusal Yüz Plastik Kongresine siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

Konularında uzman değerli hocalarımızla, pratiğimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunlara yaklaşımlardaki güncel bilgileri konuşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin verimli ve başarılı geçeceğini diliyoruz. Yüz plastik cerrahisi ile ilgili konularda oturum ve panellerin yanında kurslar ve canlı cerrahiler de bu sene bilimsel programımızda yer alacaktır.

Kongremize, kulak-burun-boğaz hastalıkları, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, dermatoloji, göz hastalıkları, medikal estetik uzmanları ve asistanları başvurabilirler. Geniş bir yelpazede gerçekleşecek olan kongremizin multi-disipliner olmasını son derece önemsiyoruz.

Derneğimizin gerek ulusal gerek uluslararası platformdaki en önemli bilimsel etkinliğine gereken ilgi ve katılımı sağlayacağınızı dileriz. Ulusal kongremizde görüşmek üzere saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Organizasyon Komitesi Adına

Kongre Başkanı
Dr. Abdulkadir GÖKSEL

Kongre Sekreteri
Dr. Gökçe ÖZEL

Geri