12. Ulusal Haseki Tıp Kongresi &
  11. Haseki Hemşirelik Sempozyumu
  
  Sakarya / Sapanca
  1-4.EYLÜL,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Sakarya / Sapanca
TARİH   1-4.EYLÜL.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

ETKİNLİK MERKEZİ   NG Enjoy Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.hasekigunleri.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri bu yıl onikincisini düzenlediğimiz Ulusal Haseki Tıp Kongresi’ne davet etmenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Ülkemizin köklü sağlık kuruluşlarından biri olan hastanemizin yılda bir kez düzenlediği bu kongre, günlük klinik uygulamada multidisipliner yaklaşımın her geçen gün artan önemine istinaden farklı disiplinlerin bir araya geldiği bir bilimsel etkinlik olmaktadır.

Tüm dünyada halen süren olumsuz etkilerini yaşadığımız COVİD 19 pandemisi nedeniyle bir yıl ara vermek zorunda kaldığımız ancak geçen yıl geniş bir katılımla ve başarılı bir şekilde gerçekleştirebildiğimiz kongremizin ardından bu sene de sizlerle yine yüz yüze bir toplantı yapabilmeyi hedeflemekteyiz.

Bilimsel gelişmelere paralel olarak klinik pratiğimizde sık aralıklarla yaklaşım değişiklikleri olmakta ve güncel olanı takip etmek her hekim için en doğru yaklaşımı seçmek açısından önem kazanmaktadır. Her yıl olduğu gibi bu kongremizde de bilgilerimizi güncellemek, disiplinler arası işbirliğini artırmak temel hedeflerimiz olacaktır. Bu amaçla güncel yaklaşımların multidisipliner tartışılacağı panel, konferans ve oturumlar yapılması planlanmaktadır. Bilimsel açıdan tatmin edici ve keyifli bir kongre olacağını düşünmekteyiz. Aynı zamanda kongremiz bünyesinde XI. Haseki Hemşirelik Sempozyumu yine güncel konuların uzmanlarınca tartışıldığı kaliteli bir bilimsel etkinlik olarak planlanmıştır.

Köklü bir eğitim kurumu olması nedeniyle ülkemizin her yerinde kurumumuzdan eğitim almış nice meslektaşımız bulunmaktadır. Bu kongrenin sosyal paydasında aynı zamanda yıllar geçtikçe genişleyen bir ailenin fertlerini yeniden bir araya getirme duygusu mevcuttur. Bilimsel ve sosyal açıdan keyifli vakit geçireceğiniz ve kazanımlarla dolu olarak döneceğinizi düşündüğümüz kongremizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme ve Yönetim Kurulu adına
Yönetim Kurulu Başkanı
Gamze Çıtlak

Geri